Karadeniz Pet

zonguldak li üretici var mi

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Zonguldak merkez ve eregli den üreticiler var mi

ereğli.şuan yaklaşık 10 günlük 2 yavru var ancak yavrular için söz verdiğim biri var ilerleyen zamanlarda duruma göre haberleşebiliriz.

Bende ereglideyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Tm peki yavruları kaç tl den satarsiniz

40 TL olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

istersen çift de verebilirim 2 çift ( 4 kuşu ) 75 TL ye verebilirim

Toplam 75 lira

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Yani toplam 4 kus

4 kuş 75 lira

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

..............

Onlar 75 lira hasta felan değiller dimi abi 4 u birlikte 75 lira ise alayım ben onları ama 4 fazla bir dışı bir erkek ne kadar olur

4 75 2 de 75 mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

.............

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

.a.........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

..........

merhaba bende zonguldaklyım bende kuş edinmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz