petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zor Durumda Olan Öğretmenler İçin Destek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hepiniz az çok duymuşsunuzdur 2.il dışı tayinler yapıldı. Eşimle birlikte Türkiyeni,n bir ucunda hizmet ediyorduk ancak eşimin tayini çıktı onu bugün uğurladım kısacası ayrı düştük. Yapılması gereken 2. eş özrü tayinleri de yapılmadı kaç gündür sağa sola yazıyoruz. Sizlerde bize destek verir misiniz? Twiter da tweet atarak destek olursanız çok mutlu oluruz.

tweet atılacak adresler

#ikinciesozru
    [MENTION=7709]yusuf[/MENTION]__Tekin
    @hmzaydg
    @mebikgm
    [MENTION=67]Ahmet[/MENTION]gundogdu01
    @oerdem42

bu adreslere atacağınız tweetere lütfen #ikinciesozru ekleyiniz. desteğe çok ihtiyacımız var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

konu forum ile alakasız olablilir ancak bu forumu bir aile olarak gördüğüm için paylaştım. destek verirseniz çok mutlu olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

konu forum ile alakasız olablilir ancak bu forumu bir aile olarak gördüğüm için paylaştım. destek verirseniz çok mutlu olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

arkadalkar birde şu kampanyaya imza atarak destek olabilirsiniz.

http://www.change.org/p/milli-eğiti...&utm_medium=twitter&utm_source=share_petition

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

arkadaşlar 2. özrü grubu atamaların yapılması için tweet atarak destek olabilir misiniz

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Twiter kullanmıyorum farklı şekilde destek olma imkanım var mı?

3. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
  4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    attım imzamı bende gercekten zor durum insallah en kısa zamanda yapılır tayin

5. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim. diğer arkadaşlardan da destek bekliyorum

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2. eş durumu yapılacağına dair hiç bir haber duymadım, olacağına dair bir açıklama da yapılmadı, neden 2. il dışı atamasına başvurup eşinizden ayrıldınız ki hocam, keşke 1 sene daha bekleseydiniz...

7. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    bir daha bu kadar kadro verilip il dışı tayin yapmazlar zaten 4 yıldır memleketimizden 1200km uzaktayız yorulduk ve tercih yaptık. Birde bu 2. il dışı tayinler mebin hatasıydı haziranda yaptığı il dışı tayinlerde yanlış yapmıştı bizde o yüzden tayin alamamıştık. Meb hatasını düzeltti ve 2.il dışını yaptı. Doğal olarakta 2. eş durumu tayinlerini yapmak zorunda

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Allah yardımcınız olsun hocam, branşınız nedir bilmem ama ilk atama kontenjan eve kılavuz yayınlandı, yanlış bilgi edinmediysem 40bin+35bin aralık ayına kadar yapılacakmış, bundan sonra 2. eş durumu zor gibi, umarım şubatta yaparlar...

9. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    yok sadece 40 bin atama olacak aralığa kadar. torba yasada yazan şu 35 öğretmen 5 bin uygulamalı eğitmen atanacaktır diyor aralık ayına kadar. yani toplam 40 bin. Eş özrü yapılması bizim hakkımız inş yapılır. Şubatta mecburen yapılacak zaten

10. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    destek hocam , atanamayan sosyalci

11. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    inşallah atanırsınız hocam en kısa sürede

12. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bende imazmı attım inşallah isteğinize kavuşursunuz

13. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim. Öyle bir şey ki bir anda yalnız kalıveriyorsun.. Rabbim görür inş bizleri

14. ogretmen

ogretmen Guest

Olacak hocam icinizi Rahat tutun

15. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam geçen sene büyük emek harcandı eş durumu tayinleri için neredeyse tamamına yakını mutlu sonla bitti denildi , bu senede umarım yapılır sizde memnun olursunuz

16. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    uykular haram oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

lütfen destek arkadaşlar

17. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    mustafa bey attım imzamı ve facebookta paylaştım umarım hayırlısıyla sonuca bir an önce ulaşırsınız

Sayfayı Paylaş