Karadeniz Pet

Ölümünün 2. Yılı 25 Mayıs 2018

KelelendarAĞ

Yeni Üye
Bir kuş diye önemsiz görenler olucaktır ( Kuş beslemeyen bazı kimseler için ). Unutmuyor geldiği günü ve öldüğü günü . Çok tuhaf tı 25 mayıs 2017'de geldin 25 Mayıs 2018'de yanımdan ayrıldın. Ara sıra aile içinde adını hayla dilendiriyoruz ama benim aklımdan inanın hiç çıkmaz o benim ilk beslediğim kuş değildi ama ilk kez aklımın erdiği dönömdeki arkadaşımdı onu ne şimdi ne de bir başka zaman unutucam. hep telefonumun ekranında kalıcak her gün saate baktıgımda onu görücem . 2 çift kuşum vardı 1 çiftin yavruları olmuştu 1 aylık olmuşlardı hepsini verdim nedenide Kelendarın ölümüydü ne acı ki yavrular yumurtadan çıktıktan 1 saat sonra öldü. her baktığımda onu daha çok özlüyordum bu nedenle hepsini elimde büyütüğüm bütün kuşlarımı sattım şimdi pişmanmıyım evet keşke satmasaydım . Artık bir muhabbet kuşu beslemek istemiyorum ilk olamadı ama sonuncu o olucak onu her zaman özliycem ve unutmuycam ...

Belki başka kuş biraz de olsa acını dindirir ama asla yeri dolmuyor ... seni o kadar iyi anlıyorum ki benimde gözümün bebeği kaçmıştı haftalarca sokaklarda aradım. Şimdi iki kuşum var ama hala onu özlüyorum onunla anılarımız aklıma geliyor hiçbişey unutturmuyor .. birgün ölürsem ona kavuşacağım için çok mutlu ölücem sadece onunla geçen anlarımı yaşamak istilorum bende ağlattın beni ya

Belki başka kuş biraz de olsa acını dindirir ama asla yeri dolmuyor ... seni o kadar iyi anlıyorum ki benimde gözümün bebeği kaçmıştı haftalarca sokaklarda aradım. Şimdi iki kuşum var ama hala onu özlüyorum onunla anılarımız aklıma geliyor hiçbişey unutturmuyor .. birgün ölürsem ona kavuşacağım için çok mutlu ölücem sadece onunla geçen anlarımı yaşamak istilorum bende ağlattın beni ya
Ondan başka kuşlarım vardı ama onun yeri ayrıydı hepsi verdim bu yüzden çünkü her baktığımda onu görüyordum .

Geri