Karadeniz Pet

ÇİFTLEŞME

cagatay13

Yeni Üye
Hayırlı günler ustalar mubişlerim 6 aydan beri aynı kafesteler ancak birbirlerine kur yapmalarına rağmen hiçbir hareketlenme olmadı.Yuvalığada girmiyorlar dün itibariyle ikisini ayırdım birbirlerini görebilecekleri yere koydum bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor.? yardımlarınız için şimdiden teşşekkürler..

En az 2 hafta ayrı kalsınlar yumurta maması ver bu arada sonra birleştir

Yumurta maması içine keçiboynuzu tozu ekle tarçın havuç mutlaka eklenmeli. kızıştıracak elinizde ne var bilmiyorum ama çok az nijer tohumu E vitamini verilebilir

Taze nane yaprağıda kızışmalarında etkili. evde besliyorsanız ayırma yönteminde acayip ses yapıyorlar bir ağrı kesici almanızı tavsiye ederim :)

Taze nane yaprağıda kızışmalarında etkili. evde besliyorsanız ayırma yönteminde acayip ses yapıyorlar bir ağrı kesici almanızı tavsiye ederim :)
bak o aklıma gelmedi helal :) semizotuda diyorlar ama ben denemedim

Semiz otunu bende denemedim faydasını bilmiyorum ama taze nane yaprağı etkili

eywvallah

abi sorma kafam gitti susmuyorlar ikiside kafesi parçalayacak birbirlerine ulaşmak için ama atınca yine bir şey olacağını düşünmüyorum. :) İcraat 0 :D