Karadeniz Pet

Çİftleştirme

Mert33

Yeni Üye
İyi günler elimde 1 tane dişi kuş vardı çiftleştirmek için yanına dün bir tane erkek kuş aldım Farklı kafeslerde tutuyorum fakat dişi erkeğe göre daha hareketli erkek Daha hareketsiz duruyor anlaşmaları için ne yapabilirim

72154-F3-D-88-C1-4-D8-E-842-B-AE3-FB4562-EAA 94-B94-D41-8-DD5-49-DE-9210-9-D155-FD0-F450

Erkek ortama alışsın kafesine alışsın düzelir bi müddet ayrı tutun birbirlerine öyle alışsınlar sonra atarsınız aynı kafese

Erkek ayak atmaya başladı mı üretim makinası olur

Arkadaşlar dişi kuş erkeğin yanına gidip gidip gagasıyla gagasına dokunuyor ağzına yem kusmaya çalışıyor ama erkek yanına gelince vuruyor dişiye arada bir sizce bunlar eş tutar mı yorumlarınız için teşekkürler

Arkadaşlar dişi kuş erkeğin yanına gidip gidip gagasıyla gagasına dokunuyor ağzına yem kusmaya çalışıyor ama erkek yanına gelince vuruyor dişiye arada bir sizce bunlar eş tutar mı yorumlarınız için teşekkürler

Tüyleri yolacak, kanatacak kadar kavga yoksa, birbirlerine yem kusuyor, kur yapıyor, zarar vermiyorlarsa bekletin zamanla eş tutarlar.

Aldığım gibi eş tutsunlar hemen çiftleşsinler yavru versinler durumu kolay olmuyor. Daha öncede belirtmiştim kuş yeni gelmiş ortama, size ve eşine alışması lazım.

Tüyleri yolacak, kanatacak kadar kavga yoksa, birbirlerine yem kusuyor, kur yapıyor, zarar vermiyorlarsa bekletin zamanla eş tutarlar.

Aldığım gibi eş tutsunlar hemen çiftleşsinler yavru versinler durumu kolay olmuyor. Daha öncede belirtmiştim kuş yeni gelmiş ortama, size ve eşine alışması lazım.
Peki eşini değiştirmem gerektiğini ne zaman ve nasıl anlayabilirim

Erkek maşallah baskın sert görünüyor kuşlara bırakın gerisini kizisinca yavrular gelecek inşallah

Anladım teşekkür ederim bir de kafesin salonun bir köşesinde durmasının bir zararı olur mu acaba
Bu kuşa bağlı çok ses gürültü varsa zor. Benim kuşlar oturma odasında ürüyor dert etmiyor ama kuşların huylarına belli olmaz. Yerden 1.5 2mt yüksek biyere koy fazla oynama sadece yem su ver çekil gerisini kuşlar halleder.

Geri