Karadeniz Pet

Çarpık bacak mı ? (Acil)

Öztürk Uğur

Meraklı Üye
Selamlar,

Yavrularda çarpık bacaklık var mı ? Eğer var ise en kısa sürede önlem alayım tam emin olamadım.

Sıkıntı yok normal

Var soldaki yavru da sürünüyor bildiğin. diğerinde yok gibi

Çarpıklık yok çarpık bacak olsa o şekilde sonradan toparlayıp adım atamaz. Herşey normal görünüyor.

Hocam orda 3 tane kuş var 2 si toparlıyor ama diğeri toplayamıyor kendini, en sonda olan yavru
En küçük olan kendini toparlamakta güçlük çekiyor ayakları tam güçlenmemiş ondan kaynaklı 2 gün sonra bir video daha eklerseniz iyi olur. Bir kaçgün geçsin.

Bir de kuşların yuvalığı hangi tip.
Folluk var mı mesela.
Belki bu detaylar da yorumlayanlar için ip ucu verir.
Çarpık bacak için bir takım şartların oluşmuş olması gerekir.
Bunların biri veya bir kaçı belki üretim kafesinde mevcuttur.
O yönde de tedbir almak gerekebilir sonraki kuluçka için.

kuşlarda bir sıkıntı yok arkadaşlar, daha yeni yavru bunlar hemen yürümesinimi bekliyorsunuz, videonun ilk saniyelerindeki soldaki yavruyu gözlem altında tutmak gerek çarpık bacak 15 saatte düzelir ama bir şey yok gibi bu hayvanları dışarı çıkarmayın hayvanlar korkudan nereye gideceğini bilemiyorlar zaten

kuşlarda bir sıkıntı yok arkadaşlar, daha yeni yavru bunlar hemen yürümesinimi bekliyorsunuz, videonun ilk saniyelerindeki soldaki yavruyu gözlem altında tutmak gerek çarpık bacak 15 saatte düzelir ama bir şey yok gibi bu hayvanları dışarı çıkarmayın hayvanlar korkudan nereye gideceğini bilemiyorlar zaten

Yavruların hepsi 10 günlükten fazla daha önceden bir konu açmıştım , ölümden zor kurtardım gelişimi çok yavaş oldu tüyleri çok olan 2. Yavru aslında

Yavruların hepsi 10 günlükten fazla daha önceden bir konu açmıştım , ölümden zor kurtardım gelişimi çok yavaş oldu tüyleri çok olan 2. Yavru aslında
https://www.hobipet.com.tr/urun/versele-laga-frutti-patee-meyveli-balli-nemli-kus-mamasi-500gr

bu mamadan alın,haşlanmış yumurta mısır unu pirinç onu ile az su ile robotta karıştırın büyümesi hızlanacaktır. siz elle besleme yapmayacaksınız anne baba yiyecek onlar verecek anneyi iyi beslemeniz lazım ki kursak sütü bol olsun anne kuru yem ile beslemez büyümesi geçikiyorsa annenin kursak sütü azdır.

https://www.hobipet.com.tr/urun/versele-laga-frutti-patee-meyveli-balli-nemli-kus-mamasi-500gr

bu mamadan alın,haşlanmış yumurta mısır unu pirinç onu ile az su ile robotta karıştırın büyümesi hızlanacaktır. siz elle besleme yapmayacaksınız anne baba yiyecek onlar verecek anneyi iyi beslemeniz lazım ki kursak sütü bol olsun anne kuru yem ile beslemez büyümesi geçikiyorsa annenin kursak sütü azdır.

Yaklaşık 8 9 gündür hergün,

Yumurta - bebe bisküvisi - havuç - ceviz veriyorum

Bu siteden aldığıma pişman oldum. Cuma günü sipariş verdim bugün tesli edilmiyor.
haftasonuna denk gelmiştir ben çok alışveriş yaptım sizede evvelden yazdım. kesenize göre her yerde bulabilirsiniz ismi açık google yazarsanız onlarca satıcı bulabilirdiniz .