Karadeniz Pet

ÇARPIK BACAK TEDAVİSİ

cicikuscanciko

Yeni Üye
Selamlar, Yavrularımızdan bir tanesinin çarpık bacak sorunu var. internetten araştırdığımızda kelepçe, makyaj pamuğundan kelepçe, Süngerli kelepçe gibi öneriler ve videolar var gerçekten başına gelmiş olupta deneyimleyen ayrıntılarını söyleyebilecek yardım edebilecek kimse var mı? ya da tıbbi olarak kuşlardan ve sorunlarından anlayan veteriner tavsiye edebilecek kimse var mı çok teşekkürler .

Ekli dosyalar

• 2AD63C23-236B-4624-8D24-846FE2DD1E42.jpeg
    2AD63C23-236B-4624-8D24-846FE2DD1E42.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 40
Floryadaki istanbul veteriner kliniğini övüyorlardı. Bir de şu var:

Selamlar, Yavrularımızdan bir tanesinin çarpık bacak sorunu var. internetten araştırdığımızda kelepçe, makyaj pamuğundan kelepçe, Süngerli kelepçe gibi öneriler ve videolar var gerçekten başına gelmiş olupta deneyimleyen ayrıntılarını söyleyebilecek yardım edebilecek kimse var mı? ya da tıbbi olarak kuşlardan ve sorunlarından anlayan veteriner tavsiye edebilecek kimse var mı çok teşekkürler .
Merhaba bu durum benim başıma da gelmişti çok geçmiş olsun sünger tedavisi daha güvenli kelepçe uygun boy bulmalısınız dikkatli olun kuşunuz büyümüş
Bayrampaşa veteriner tavsiye ederim
İstanbul üniversitesine bağlı arkadaş tavsiye etmiş Florya veteriner o da herkesçe bilinen tavsiye edilen yer geçmiş olsun

Geri