Karadeniz Pet

Çift kuşları salmak doğrumu

Onur Demir

Meraklı Üye
23A975AF-6C2B-41B3-866C-517E18BBE2ED.jpeg
Arkadaşlar merhaba 1 çift kuşum var kapıları sürekli açık yemlerini yiyip çıkıyorlar uçuşup birbirlerini kaşıyorlar acıkınca tekrar giriyorlar sonra tekrar ayni şeyler ikiside kızışmış erkeğin burnu morlaşmaya koyu mavi oldu dişi kahverengi erkek kur yapıyor ama dişi bi süre sonra istemiyor galiba hazır değil resim var dişiye maşallahınızı eksik etmeyin

Ekli dosyayı görüntüle 21490 Arkadaşlar merhaba 1 çift kuşum var kapıları sürekli açık yemlerini yiyip çıkıyorlar uçuşup birbirlerini kaşıyorlar acıkınca tekrar giriyorlar sonra tekrar ayni şeyler ikiside kızışmış erkeğin burnu morlaşmaya koyu mavi oldu dişi kahverengi erkek kur yapıyor ama dişi bi süre sonra istemiyor galiba hazır değil resim var dişiye maşallahınızı eksik etmeyin
Çiftleşmesini yada yavru almak istiyorsanız salmamalısınız yuvalığı takın fazla rahatsız etmeyin kızışmış ikisi de gerisini onlar halleder

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuvalığı çıkartmıştım tekrar takarım çıkarırsak yavru alamazmıyız salma konusunda yani

Yuvalığı çıkartmıştım tekrar takarım çıkarırsak yavru alamazmıyız salma konusunda yani
Salarsanız dikkatleri ortama yada başka şeylere olur birbirlerine dikkat etmeleri birbirleriyle ilgilenmeleri gerek sizde fazla rahatsız etmeyin gerisini halleder onlar zaten

Şuanda yuvalığı taktım artık hiç salmıycam bir odadalar yuvalığın içinde bişey koymuyorum

Şuanda yuvalığı taktım artık hiç salmıycam bir odadalar yuvalığın içinde bişey koymuyorum
Folluk varsa koyun 1 yemek kaşığı kadar da talaş çünkü ileride bunlar olacak içinde şimdiden alışmaları gerekir ileride kızışınca koyduğunuzda yadırgamasınlar