Karadeniz Pet

Çift olmuşlar mıdır?

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Merhaba yaklaşık 1 ay önce dişi mubiş aldım erkeğime ben 7 8 aylık diye aldım 3 aylıkmış erkek 8 9 aylıktı neyse ayırmadım önce erkek bayağı bi dişiyi besledi kur yapmalar falan dişi saldırmıyordu şimdilerde ise hiç ayrılmıyorlar erkeği alıyorum oynamak için dişi bağırıyor yanına çağırıyor daha küçük biliyorum yuvalık takmalı mıyım

çift olmuşlar işte.

dişi ne zaman kızışır ve ben dişiyi erkeğe değil kendim seçtim. hep sırayla birbirlerinin kafalarını kaşıyorlar
bunun net bir cevabı yok. daha dogrusu buradan bir cevap veremeyiz.

genel cevap istersen kimi üreticiler 3 aylıkken bile eşe atıyor.

mama takviyesi vs.. forum içi araştırma yaparsan bir çok konu ve tavsiye var kızıştırmak için

bunun net bir cevabı yok. daha dogrusu buradan bir cevap veremeyiz.

genel cevap istersen kimi üreticiler 3 aylıkken bile eşe atıyor.

mama takviyesi vs.. forum içi araştırma yaparsan bir çok konu ve tavsiye var kızıştırmak için
Ben şahsen zorla kızıştırmak istemem. Yani demek istediğim yavruluktan ne zaman çıkar? Daha gözleri simsiyah.

En erken 6-7 aylık olsunlar ideali 1 yaşına girince diye biliyorum ama üretimi profesyonelce yapan bir arkadaş yazsa daha iyi olur.çok küçükken çiftleşmeleri sakıncalı yumurta sıkışması ihtimali artıyor hemde kuşun gelişimi için kötü.

En erken 6-7 aylık olsunlar ideali 1 yaşına girince diye biliyorum ama üretimi profesyonelce yapan bir arkadaş yazsa daha iyi olur.çok küçükken çiftleşmeleri sakıncalı yumurta sıkışması ihtimali artıyor hemde kuşun gelişimi için kötü.
erkekte de aman aman bir istek görmedim zatenilk geldiğinde bi ayak atmıştı dişi izin vermedi ondan sonra arkadaş gibi takılıyorlar

Geri