Karadeniz Pet

Çift olur mu yardım lütfen!!

blackeaglemurat

Meraklı Üye
IMG_3120.JPG
Bugün kuşuma erkek aldım dişim yanına yanaşıyor erkek olan bazen vuruyor yaklaştırmıyor acaba düzelir mi Yoksa Yen'i olduğundan mı yapıyor öyle

Yeni geldiğinden dolayıdır bikaç gün sonra düzelirler. Ve dediģiniz gibi dişi erkeği sevmişse erkek onunla ilgilenecektir. Erkek şu anda kafesteki üsütlüğü sağlıyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni geldiğinden dolayıdır bikaç gün sonra düzelirler. Ve dediģiniz gibi dişi erkeği sevmişse erkek onunla ilgilenecektir. Erkek şu anda kafesteki üsütlüğü sağlıyor.

Çok teşekkür ederim peki anlaşmaya başladığında yuvalık takıyım mı

kardeşim anlaşmaları belki 3 belki 5 ayı bulacak sen şimdilik mama vitamin beslenme bakım temizlik onları düzenlice yap ve fazla rahatsız etme onlar zamanla eş tutacaklardır hareketlerinden anlayacaksın zaten

kardeşim anlaşmaları belki 3 belki 5 ayı bulacak sen şimdilik mama vitamin beslenme bakım temizlik onları düzenlice yap ve fazla rahatsız etme onlar zamanla eş tutacaklardır hareketlerinden anlayacaksın zaten
vitamin mama falan veriyorum sürekli yem vitakraftın koyuyorum zaten dişi tüy dökmeye başladı 2 gündür falan onu nasıl azalta bilirim

Havuç ve maydanoz sapı verebilirsiniz yeni tüylerin daha güzel çıkmasına yardımcı olacaktır zaten bunları mamaya katıpda verebilirsiniz

fuad haklı.
b vitamini takviyesi , yulaf , havuçlu yumurta mamasıda kolay atlatmasını sağlıyor diye biyerde okumuştum

1 hafta sonra yuvalığı tak ayrıca süsleri o yuvarlak salıncağı vs kaldır sadece tünek koy o da ikiyi geçmesin keyifli hobiler

Havuç ve maydanoz sapı verebilirsiniz yeni tüylerin daha güzel çıkmasına yardımcı olacaktır zaten bunları mamaya katıpda verebilirsiniz

Mama hazır aldım kuru mama dikkat ediyorum yiyorlar içine havur ve maydonoz sapı koyup veririm o zaman

Olur olur ikiside kızışmış ancak sabretmek gerekiyor oda uzun zaman alır

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri