Karadeniz Pet

Çifthane kafes önerisi

alienjanna

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar. Çifthane üretim kafesi almayı düşünüyorum. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Şuanlık sadece naturbird markasına baktım internetten. Kurulumu rahat mı? Kullanımı rahat mı? Hangi modeli önerirsiniz vs? Şuanlık sadece tek kuş bakacağım orda. Birkaç ay sonra çift olacaklar.

Ben seba kafes şu modeli sipariş verdim ama emin olamadığım bir şey var. Kafesin alt kısımda ızgarası bulunuyor mu?

Ben seba kafes şu modeli sipariş verdim ama emin olamadığım bir şey var. Kafesin alt kısımda ızgarası bulunuyor mu?

Bu model benim de kullandığım. Standartdında tava ile birlikte ızgara geliyor. Siz yine de yarın arayıp konuşun. Sitede iletişim numarası olacaktı.

Kesinlikle seba kafes derim

Teşekkürler öneriler için yarın geliyor kafesim

Kafesim geldi tahmin ettiğimden çok daha büyükmüş. Ben yeni sahiplendiğim rainbow yavrum için almıştım ama ona çok büyük kalacağını düşündüğümden, Hagen Vision S01 de duran show jumbomu koydum Seba kafese. Kücük olanıda Hagen’a koydum. Maviş(show jumbo) olan seba kafese girince hiç stres olmadı aksine sanki daha çok sevdi gibime geldi.

Yalnız bir sorum var. Bu kafese sanırım her marka akıllı yemlik olmuyor. Bende 2 tane vardı birisi olmadı. Suluklarım zaten yatay telli kafesler içindş hep onlarda olmadı. :(:(

Bu üretim kafesi olduğu için dikey tellidir. Buna göre suluk alırsınız.
Akıllı yemliğin giyotin kapıya uyması gerek?
Bir tanesi uydu ama diğer markasız olan akıllı yemliğim uymadı. Herhangi
Bir dikey telli kafes için suluk alsam uyar değil mi?

benim dikey telli kafesin aralıkları geniş olduğu için bende parmak suluk alıcam. mevcut kullandığımı bantlamak zorunda kalıyorum sürekli. kuşlar bandı farketti arkasından çözüp suluğu yere düşürünce bakıyolar sırıtarak

benim dikey telli kafesin aralıkları geniş olduğu için bende parmak suluk alıcam. mevcut kullandığımı bantlamak zorunda kalıyorum sürekli. kuşlar bandı farketti arkasından çözüp suluğu yere düşürünce bakıyolar sırıtarak
Çok akıllı varlıklar bu kuşlar:)

Tekrardan merhaba, uzun süredir seba kafesi kullanma fırsatım oldu. Yorumlamak için konuyu güncellemek istedim. Evet cok kolay temizliği var, cok genis kafes ve kuslarım icinde rahat ediyor. Ama malesef eğer benim gibi kuşlarını sürekli salan biriyseniz tavsiye etmem. İki tane kafes aldım ikisininde kapıları bozuldu. Hiçbir kapısı açık durmuyor kendiliğinden geri kapanıyor. Hatta bunu ilk fark ettiğimde kuşumun neredeyse kapı yüzüne çarpacaktı ve ezilecekti:confused: bu yüzden yakın bir zamanda kafeslerimi değiştirmeyi düsünüyorum