Karadeniz Pet

Çiftleşirler mi

Sansongeyna

Yeni Üye
Sari disi olan dort aydir bende maviyi yani erkegi de alali onbes gun oldu ve surekli birbiryle öpüşüyor gibi gagalarini hic ayirmiyolar ve surekli birbirini kasiyolar dunde balkona koydum gunese dişi de erkekte yuvaliktaydi yaklasik yiemi sk kaldilar orada acaba ciflesirler mi yardimci olurmusunuz ... Yavru almak istiyorum onlardan ...yas tahmini niz varsa onuda soylemisiniz ...

Ekli dosyalar

• IMG_20170323_115347.jpg
    IMG_20170323_115347.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20170323_115158.jpg
    IMG_20170323_115158.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20170323_115014.jpg
    IMG_20170323_115014.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 9
Erkek yaklaşık 1.5_ 2 yaşında falan dişidaha genç 1 yaş civarı
Ve yavru almak istiyosan yerlerini değiştirme balkona koydum demişsin koyma
Elleme kuşları salma olduğu yerde olduğu gibi kalsın
Mama takviyesi ve kalamar kemiği muhakkak koy kafese ve son olarak plastik tünekleri değiştir tahta tünek al kuşun tırnak yapısını bozar ve rahat edemezler plastikte kaygan olduğu için rahat tutunamaz tahta alıp onuda koy
Biraz uzun oldu hayırlı günker dilerim

samatyalı hobi amaçlı üretici

Erkek yaklaşık 1.5_ 2 yaşında falan dişidaha genç 1 yaş civarı
Ve yavru almak istiyosan yerlerini değiştirme balkona koydum demişsin koyma
Elleme kuşları salma olduğu yerde olduğu gibi kalsın
Mama takviyesi ve kalamar kemiği muhakkak koy kafese ve son olarak plastik tünekleri değiştir tahta tünek al kuşun tırnak yapısını bozar ve rahat edemezler plastikte kaygan olduğu için rahat tutunamaz tahta alıp onuda koy
Biraz uzun oldu hayırlı günker dilerim

Zaten tahta tunek var en altta iki tane plastik var birde sarinin erkwk oldugunu soyluyorlar farkli bir konu actim orada emin olamadim sizce diai mi erkek mi acaba

Evet sonradan gördüm farklı bir başlık açmışsınız banada erkek gibi geldi öyle bakınca

Geri