Karadeniz Pet

Çiftleşmeye etkisi büyük

huseyinacikoz066

Paylaşımcı Üye
Standar havuçlu mamaya, bugün bunları ekstra ekleyerek verdim.
Aşırı sevdiler hemen tükettiler.
Ardındanda günde en fazla iki kere gördüğüm çiftleşme,
1 saatte 5 kere gördüm. Gayette başarılı yaptılar maşallah inşallah yumurta gelir.

Mamaya kattıklarım;

-maydanoz sapı
-az mor kıvırcık yaprağı
-dere otu sapı
-ıspanak sapı
-az ıspanak yaprağı
-mor marul rendesi (kara lahana rendesi)
-içine kalamar tozu
-fertivit
-diazyme256
-çimlenmiş buğday/yulaf/karışık yem

Miktarları az koydum abartmadım.

f2cfa2d2d7346a65142ec2643cbbb6a0.gif

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Standar havuçlu mamaya, bugün bunları ekstra ekleyerek verdim.
Aşırı sevdiler hemen tükettiler.
Ardındanda günde en fazla iki kere gördüğüm çiftleşme,
1 saatte 5 kere gördüm. Gayette başarılı yaptılar maşallah inşallah yumurta gelir.

Mamaya kattıklarım;

-maydanoz sapı
-az mor kıvırcık yaprağı
-dere otu sapı
-ıspanak sapı
-az ıspanak yaprağı
-mor marul rendesi (kara lahana rendesi)
-içine kalamar tozu
-fertivit
-diazyme256
-çimlenmiş buğday/yulaf/karışık yem

Miktarları az koydum abartmadım.

f2cfa2d2d7346a65142ec2643cbbb6a0.gif

Hüseyin bendeki mama tam 35 cesit bakliyat vs vs aklina ne geliosa var icinde

Cede mama en kaliteli mamalardan biridir kilosu 35 TL civarı öneririm. Power Max mama da güzel o da yaklaşık o civarlardadır. 1 çift için uzun süre gider.

Hocam bu hazır mamalarda mantar neden üremiyor. Nasıl uzun süre taze saklanabiliyor. Ev yapımı gibi zararsızmıdır bu mamalar ?

Zararsızdır, mantar üremem sebebi mantar ve bakteri üremesine sebep olacak ürünlerin kullanılmaması yada işlemden geçirilirek kullanıma sunulması.

Evde yapmasamda bundan alsam eksiklik olmaz demi ?

Cede mama en kaliteli mamalardan biridir kilosu 35 TL civarı öneririm. Power Max mama da güzel o da yaklaşık o civarlardadır. 1 çift için uzun süre gider.
Cedenin nemli mamasımı kuru mamasımı ürün görselini atabilirmisin hocam kuşlar direkt yermi yumurta mamasınamı katmak lazım

Cedenin nemli mamasımı kuru mamasımı ürün görselini atabilirmisin hocam kuşlar direkt yermi yumurta mamasınamı katmak lazım

Kuru mama öneririm nemli mamayı tavsiye etmiyorum paketin ağzı açık kalması yada hava alması durumunda sorun yaşayabilirsiniz bu yüzden kuru mama öneririm.

Kuru mama öneririm nemli mamayı tavsiye etmiyorum paketin ağzı açık kalması yada hava alması durumunda sorun yaşayabilirsiniz bu yüzden kuru mama öneririm.
Hocam bu mamalarda kafese koydun 5 saatte al olayı yok değilmi ? normal yem gibi kafeste tutulabiliyor yani en azından kuru olanı.