Karadeniz Pet

Çiftleştiklerini nasıl anlarım

ozlem_00

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar bir çift muhabbet kuşum var erkek kuş sürekli kur yapıyor dişinin kuyruğunu çekiyor dişi yuvadan sadece yem yemek için çıkıyor daha. Çiftleşmiklerini görmedim dişi yuvanın tabanını kemiriyor çiftleştiklerini nasıl anlarım bu arada dişinin burnunun bir kısmı kahverengi bir kısmı beyaz

Bence onlar mercimeği çoktaaaan fırına vermişte sizin haberiniz olmamış :D

Bendeki dişi de aynı şekilde çoğu zaman yuvada durup bir şeyler tırtıklıyor içeride takır tukur. Erkek dişiye kusuyor sürekli ayrıca dişinin dışkısı da büyük fakat ben de hiç görmüyorum çiftleştiklerini.

Bendeki dişi de aynı şekilde çoğu zaman yuvada durup bir şeyler tırtıklıyor içeride takır tukur. Erkek dişiye kusuyor sürekli ayrıca dişinin dışkısı da büyük fakat ben de hiç görmüyorum çiftleştiklerini.
Bide benim erkek kuş kur yapıyor dişi bazen kekiyor pek izin vereceğini zannetmiyorum ama yubalığı kemiriyor

Günler haftaları, haftalar ayları, aylar yılları kovalıyor ama ben yavru alamıyorum.

Arkaşın dediği gibi mercimeği fırına vermişler anlattıklarına göre. Yakında kanatlar düşer popo şişmeye başlar, dışkıda büyüme olur ve yumurta dökmeye başlar hadi hayırlı olsun:)

Geri