Karadeniz Pet

Çimen ve Paşadan Merhaba :)

Esra

Yeni Üye
4 gün önce bitanem çimenimi kaybettim. Çok kötü bir durumdu benim için kapıya sıkışarak öldü bi anda ve ne olduğunu anlamadım. O kadar çok alışmışım ki böyle sanki canım gitmiş gibi hissettim konuşuyodu benimle yanımdan ayrılmazdı her yere birlikte giderdik. hala atlatamadım görüntüsü gözlerimin önünde ailem çok üzüldüğümü görünce tekrar bi mubiş sahiplenelim dediler ben ilk başta istemesemde gidip kendim seçtim kısmet paşa oldu sarı ördek çok tatlı hemen kendime alıştırmaya başladım. Çok güzel aramız ama çimeni hala özlüyorum. Arkadaşlarım da beni anlamıyor sanki insan öldü falan filan diye arkadaşımın teki dalga geçer gibi konuştu çok duyarsız insanlar var. Bende derdimi paylaşayım diye foruma katıldım. Çok güzel paylaşımlar var tekrardan herkese merhaba :)

PhotoGrid_1467060848172.jpg
yazı yanlış olmuş paşa soldaki çimen sağdaki :) Allah mubişlerinize uzun ömür versin inşAllah

benım kusumda oldu gercı ıkı hafta olmustu alalı kus maceram hevesım ıkı hafta surdu :(ama yıne ınsanı etkılıyo baya ben bu kadar uzulduysem sızı dusunemıyorum ınsanlar oyle alt tarafı kus nolucak bı kustan dıyolar ama sahıbı ıcın dost gıbı oluyolar dıbınden ayrılmıyolar allah obur kusunuza saglıklı omurler versın ınsallah,,,

benım kusumda oldu gercı ıkı hafta olmustu alalı kus maceram hevesım ıkı hafta surdu :(ama yıne ınsanı etkılıyo baya ben bu kadar uzulduysem sızı dusunemıyorum ınsanlar oyle alt tarafı kus nolucak bı kustan dıyolar ama sahıbı ıcın dost gıbı oluyolar dıbınden ayrılmıyolar allah obur kusunuza saglıklı omurler versın ınsallah,,,
InsAllah uzun ömürlü olur. Acısı çok buyuk oluyor. Iki hafta bile benim için fazla simdiden pasaya alistim 3. Gunumuz olmasina rağmen basın sagolsun tekrardan :(

Öncelikle hoş geldiniz aramıza [emoji4] Malesef ki insanlar gibi hayvanlar da bir şekilde ölüyorlar.Fakat bu bizim onlara olan sevgimizin azalmasıyla onlardan uzaklaşmamıza neden olmamalı.İnşallah Paşayla güzel ve dolu dolu vakitler geçirirsiniz.
Şunu bilin ki hayvanı sevmeyen insanı sevemez.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle hoş geldiniz aramıza [emoji4] Malesef ki insanlar gibi hayvanlar da bir şekilde ölüyorlar.Fakat bu bizim onlara olan sevgimizin azalmasıyla onlardan uzaklaşmamıza neden olmamalı.İnşallah Paşayla güzel ve dolu dolu vakitler geçirirsiniz.
Şunu bilin ki hayvanı sevmeyen insanı sevemez.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok tesekkur ederim soylediginiz cok dogru cimenin vefati ilk basta kustursede sonra yeniden baslamam gerektigini dusundum ve iyi ki de yapmışım

Yeni dostlarin eskisini guzel hatirlatir insallah :) yaklask 4 ay once bende 2 senelik kusumu kaybettim ne oldugunu anlamadigm bi seklde bi kac saat icinde öldu. Gömdum fln bi kac gun kendime gelemedim acinizi cok iyi anliyorum. Tekrardan beslemeye baslicam yakin zamanda bu tatlilardan uzun sure ayri kalinmiyor insallah cok uzun omurlu olurlar sizinkilerle beraber :)

LG-E975 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni dostlarin eskisini guzel hatirlatir insallah :) yaklask 4 ay once bende 2 senelik kusumu kaybettim ne oldugunu anlamadigm bi seklde bi kac saat icinde öldu. Gömdum fln bi kac gun kendime gelemedim acinizi cok iyi anliyorum. Tekrardan beslemeye baslicam yakin zamanda bu tatlilardan uzun sure ayri kalinmiyor insallah cok uzun omurlu olurlar sizinkilerle beraber :)

LG-E975 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O acının nasıl bisey oldugunu tattım. Uzücüydü ama kader yapabilecek biseyimiz kalmıyor. Çok teşekkür ediyorum sözleriniz için sizinde sahipleneceğiniz kuşunuz uzun ömürlü olur inşAllah :)

geçmiş olsun. cimen de paşa da çok sirinmiş maşalllah. Muhabbet kuşlarımız dilleri olmayan en yakın dostlarımız olabiliyor çoğu zaman. Hayvan sevgisi olmayan da da insanı sevmesi saygı duyması beklenemez... anılarını tabi silemeyecek yeni kuşunuz fakat en azından yeni bir dost kazandınız inş daha güzel günler geçirirsiniz yeni dostunuzla

geçmiş olsun. cimen de paşa da çok sirinmiş maşalllah. Muhabbet kuşlarımız dilleri olmayan en yakın dostlarımız olabiliyor çoğu zaman. Hayvan sevgisi olmayan da da insanı sevmesi saygı duyması beklenemez... anılarını tabi silemeyecek yeni kuşunuz fakat en azından yeni bir dost kazandınız inş daha güzel günler geçirirsiniz yeni dostunuzla
Evet ikiside masAllah çok tatlı :) cimeni kaybettim ama hep hatiralarimda ve kalbimde ebediyete kadar kalacak. Şu an paşayla guzel anlar geçiriyoruz. İnsAllah dahada güzel olur aramız. Sağolun sözleriniz için :)