Karadeniz Pet

Çocuklarıma canlıları tanıtma

ipeksi

Yeni Üye
arkadaşlar çocuklarım için ücretsiz çocuk etkinlikleri ararken şehrin çocuk haline bakınıyorum yalnız canlılarla ilgili etkinlik bulmak zor oluyor çocuklarıma canlıları sevmeyi aşılamak için bunlarla iligli etkinlik arıyorumbelki sizin bildiğiniz yerler vardır paylaşırsanız sevinirim

hayvanat bahçesine götürürseniz çok fazla hayvan var.mama alıp barınak ziyaretine gidebilirsiniz.en iyisi bir hayvan sahiplenmek.tabi çocukları bilgilendirmelisiniz nasıl davranacakları konusunda.çocuklar için alınıp bir kenara atılan yada eziyet gören hayvanlara ben çok üzülüyorum.son olarak binicilik dersi veren yerler var orada at binmeyi öğretiyorlar.

bu saydıklarımın bir ücreti var tabiki fakat param yok derseniz en iyisi barınak ziyareti.uygun ücretli bir mama alıp gidebilirsiniz.

cevapların için çok teşekkürler barınaklara gidiyoruz zaten ama ben daha çok kızıma benim yaşayamadıklarımı yaşatmak istiyorum biraz mesela bi yunusa değmesi gibi, ücretli olması çokta önemli değil sonuçta çocuğum için

cevapların için çok teşekkürler barınaklara gidiyoruz zaten ama ben daha çok kızıma benim yaşayamadıklarımı yaşatmak istiyorum biraz mesela bi yunusa değmesi gibi, ücretli olması çokta önemli değil sonuçta çocuğum için
Ücret önemli değilse çok güzel akvaryumlar var ben olsam götürürdüm.atların olduğu kafe restoran tarzı yerler oluyor.çocuklar at falan biniyor.darıca hayvanat bahçesine gitmiştim ben küçükken çok sevmiştim.şimdi olsa üzülürüm ama çocuklar seviyor değişik hayvanlar görmeyi.bütçenize göre değerlendirin bunları varsa yaşadığınız şehirde.akvaryumların bazılarında canlılarla yüzebilirsiniz bazılarında deniz yıldızı vs dokunabiliyorsunuz.rica ederim.

Hayvanat bahçeleri akvaryum türü yerlerin çoğunda hayvanlara eziyet ediyorlar malesef gitmemek, o sektörleri beslememek gerek. :(

Hayvanat bahçeleri akvaryum türü yerlerin çoğunda hayvanlara eziyet ediyorlar malesef gitmemek, o sektörleri beslememek gerek. :(
Size katılıyorum ama bireysel çabayla bir yere varılmıyor.hayvanat bahçesi ve sirk hiç gitmiyorum zaten ama küçükken gitmiştim ve sevmiştim.bence petshoplar ve hayvan pazarları daha kötü onlara bile müdehale edilemiyor:(

Size katılıyorum ama bireysel çabayla bir yere varılmıyor.hayvanat bahçesi ve sirk hiç gitmiyorum zaten ama küçükken gitmiştim ve sevmiştim.bence petshoplar ve hayvan pazarları daha kötü onlara bile müdehale edilemiyor:(
Haklısınız, çoğu yerde hayvanların durumu içler acısı, öyle şeyler okuyoruz / görüyoruz ki, insan olmaktan utanıyoruz resmen. en azından yapılacak şey çocuklara bu bilinci aşılamak elimizden ne gelebiliyorsa İşte.

Geri