Karadeniz Pet

Çok hızlı kilo verme,halsizlik ve iştahsızlık

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Merhaba, kuşum 45 gramdan 39 grama düştü. tüy döneminde şu an. çok halsiz.

yemini neredeyse yemiyor. elmayı iştahla yedi bugün. havucuda iştahla yedi. Aspur ve akdarı karışımını veriyorum.

dışkılar genelde şekil olarak orta ama dışında su oluyor.

Bu kadar kilo vermesi beni cidden çok korkutuyor. göğüs kemiği hafif elime geliyor. dediğim gibi kuş halsiz, iştahsız.

Bu arada kuşum bi ara 37 gram oldu. ondan sonra zar zor 45e çıktı. şimdi ise geri kilo vermesi beni korkutuyor. Lütfen yardımcı olun😞

dışkı resimleri:
sol üstteki dışkıyı yeni yaptı.
Screenshot_20210209-021812_Gallery.jpg

evet normal ama bir anda kilo vermesinden korktum. suluğuna yoğurt suyu koysam olur mu? probiyotik yok şu an elimde.ne kadar koymalıyım yoğurt suyunu? ya da koymalı miyim?

tamam peki ne kadar koymalıyım suluğuna?

Screenshot_20210210-004810_Gallery.jpg
Screenshot_20210210-004803_Gallery.jpg

Dışkılar bi tık daha iyi şu an. yarın 1 pirinç tanesi kadar kuru mayayı tam suluğa karıştırıp vereceğim. bi yan etkisi olur mu?
kuşumun kabarıklığı azaldı. ama 38 grama düştü☹
iştahı az. ama suyunu içiyor.
kurumadan korkuyorum. 😔
lütfen yardim edin. kuru maya iyilestirir mi? vitamini simdi kaldırdım yarin akşama doğru kuru maya vereceğim.
@Ahmet TEKKE
@alph
@yao ako
Bir de bi sorum daha var. beni görünce dışkılıyor. bu normal mi?
Dışkı yapmada hafif bi zorluk çekiyor.

Dışkıda zorlanma varsa yağlı tohum yedirin dal darı aspur falan bunlar kilo da aldırır hem kuşunuza

kuru maya versem tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar bi sorun olur mu? yararı ve zararı nelerdir?

bu arada dışkıda yem yok ama boyle minik minik parçacıklar var.

Screenshot_20210210-150828_Gallery.jpg
Screenshot_20210210-150820_Gallery.jpg

Bu dışkıların normal olduğunu düşünmüyorum sizlerde bakar mısınız? ne yapmalıyım? kuşun iştahı yok vitamin vermeli miyim?

Geri