Karadeniz Pet

Çok kötü ishal ?

ArminaDalyaTürk

Meraklı Üye
Daha önce sormuştum elma sirkesi verin dediniz 2 gündür veriyorum fakat ishal kötüye gidiyor sanki ? Bugün de sirke vereyimmi ?
Ustalar bir bakın Allah için
erkeğin dışkısı

Dişinin dışkısı

Buda kafesin içinden bir görünüm

Kafes içindeki dışkılarının büyük kısmı normal ancak sol üst kısımdaki biraz sulu geldi bana. Erkek ishalimsi gibi. Haşlanmış patates ve pirinç lapası verin.

Bu tarz durumlarda yeni konu açmak yerine eski konudan devam etmek daha mantıklı gelişim sürecini takip etmek açısından. Sirke kullanmaya devam edin. 4-5 gün kullandıktan sonra probiyotik başlayın. Gelişmeleri yazın. Poposunu da fısfısla yıkayarak temizleyin.

Bu tarz durumlarda yeni konu açmak yerine eski konudan devam etmek daha mantıklı gelişim sürecini takip etmek açısından. Sirke kullanmaya devam edin. 4-5 gün kullandıktan sonra probiyotik başlayın. Gelişmeleri yazın. Poposunu da fısfısla yıkayarak temizleyin.

2 gündür sirke kullanıyorum zaten 4 5 gune yeniden mi baslayayim yoksa devam mi edeyim ? Birde probiyotik olarak dizayme 256 olurmu ?

Devam edin toplam 5 gün. Diazyme olur
Ben sizden cevap Beklerken 1 gün sirke vermedim zarari olabilir diye fakat artik devam ediyorum bir sey olurmu ? 1 gün ara verdim yani kullandim biraz sonra bir gun.ara verdim ve devam ettim toplam 4 gün kullandım artik bu gunden itibaren probiyotiğe başlıyorum yarim suluga mercimek tanesi kadar atıyorum
Bunu okuduğunuzda suyu vermis olurum dizaymeye kac gun devam edecegim ? Birde kuslarim ayni kafeste ishal olduğundan emin değilim disinin dizaymenin zarari olmaz degilmi ?

Son düzenleme:
Ben sizden cevap. Beklerken 1 gün sirke vermedim zarari olabilir diye fakat artik devam ediyorum bir sey olurmu ? 1 gün ara verdim yani kullandim biraz sonra bir gun.ara verdim ve devam ettim toplam 5 gün kullandım artik bu gunden itibaren probiyotiğe başlıyorum yarim suluga mercimek tanesi kadar atıyorum
Bunu okuduğunuzda suyu vermis olurum birde yarin kuslarimin dal dari günü vereyimmi ? Zarari olurmu?
Dal darının zararı olmaz sulu dışkıya iyi gelir. Patates veriyor musunuz?

İlaç başka beslenme başka. Yorumumu yazmıştım zaten ilk konu açıldığında. Uygulamanızı öneriyorum.
Benim kuşlarım sebze ve meyve tuketmiyor cok korkuyorlar nasil alistiracagim öneriniz varsa söyleyin?

Benim kuşlarım sebze ve meyve tuketmiyor cok korkuyorlar nasil alistiracagim öneriniz varsa söyleyin?
Sağlıklı sağlıksız her kuşun mutlaka sebze meyve yemesinden yanayım. Gerekli mineral ve vitaminler olabildiğince doğal yollardan sağlanmalı. Kuşun kafes tellerinin arasına sokabilirsiniz, elinizle uzatabilirsiniz.

Güncel

kuşlar genellikle bizler bişey yerken meraklı meraklı geliyorlar tabağımıza konuyorlar veya elimize siz yerken onun dikkatini çeker benim kuşum ağzımda önümde bişeyler görsün hemen gelir yemeye başlar korkuları da oluyor ama onun korktuğu şeyleri ben yiyince güven hissedip hep yedi arsız oluyorlar :))) annelik duygusu gibi

ben hem yemine serpiştiriyordum hem de suluğuna serpiştiriyordum her zaman iyi geliyordu (kuşum çok hasta oluyor)
@Selçuk YÜKSEL in yönlendirmesi ile çok şükür sağlığına kavuştu

Geri