DarKMooN (Eyüp)

Profesyonel
2 Tem 2016
430
69
28
18
Hatay İskenderun
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Akvaryum
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Sa forumda açılan konulara pek ilgi gösterilmediğini düşünüyorum. Konulara 25 bakan var mesaj 1-2 veya 50-60 bakan var 4-5 mesaj var. Açılan konulara bakanların az yada çok ne kadar bilgisi varsa yardımcı olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. Nede olsa bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Mesela adam soru sormuştur sen emin değilsindir ve emin olmadığın için mesaj atmamak yerine emin değilim ama şöyle şöyle veya pek bilgim yok ama böyle biliyorum gibisinden mesaj yazmak hiç yazmamakdan iyi olacaktır.
NOT: Benim sorunum yok şükür sorduğum sorulara cevap alabiliyorum ama bazı konulara bakıyorum o kadar bakan var ama mesaj atan yok. Lütfen daha duyarlı olalım.

alidinc28

Profesyonel
21 Ağu 2016
729
224
43
37
Ben elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum o nedenle vicdanım rahat :)

Ahmed Demir

Profesyonel
25 Şub 2016
2,630
632
113
Site de bir cok faydali bilgi var arastirilmadan hazir bilgi bekleniyor ayni sorular belki yuzlerce kez sorulmus yanit bulmus kendini durmadan tekrar ediyor buda bana gore sıkıcı cok sacma sorularda var malesef kabul edelim bilgi tecrube olmayan konularda ise bos yanlis yonlendirme olabiliyor sahsen kucuk bilgim varsa paylasiyorum yoksa gecmis olsun demekten baska birsey gelmiyor elimden elinden geldigi kadar butun arkadaslarin yardimda bulundugunu dusunuyorum en azindan baska forumlara gore cok aktif bilgi paylasilarak cogalir yardimlasalim birlikten guc dogar

alidinc28

Profesyonel
21 Ağu 2016
729
224
43
37
İnsanlarımız malesef araştırmayı sevmiyor aslında bir çok sorunun cevabı forumda var en az 10 kere sorulmuş :) olsundu sorsunlardı ben yine cevaplarımdı :)

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
Yönetici
25 Ocak 2014
3,222
950
113
30
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
herkez okuyabilir fakat herkez konu hakkında bilgi sahibi olamaz, yanlış bilgilendirmek yerine konuyu takip etmeyi tercih edebilir tamamen şahsın kendisine kalmış. Bilgili olan şahıslar zaten gerekli cevapları veriyor gözlemlendi kadar. Diğer konuda arkadaşların da belirtiği gibi aynı konu hakkında yüzlerce konu açılıyor. Misal örnek vermek gerekirse; İshal diye arama satırınız da arayın şu güne kadar kaç yüz tane konu açılmış kaçına benzeri cevaplar verilmis aynı yöntemler önerilmiş görebilirsiniz :) veya eğitim vs... vs..
Şansen şu güne kadar ekmek vermek yerine ekmek yapmayı öğretmeyi tercih ettim... Saygılar

Tepkiler: alidinc28

Kamen

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Tem 2016
1,419
374
83
33
3gün*sonra*sizde*aynı*sorulara*cevap*vermekten*sıkılırsınız.
Çok*da*şey *yapmayın.