Karadeniz Pet

İstanbul Ücretsiz Sahiplendirme - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iorhan

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Tahminen 6-7 aylık olduğu solenen dişi muhabbet kusumu sahiplendirmek istiyorum. Hiçbir ücret vb talep etmiyorum, iyi bakılacağı bir yuva olsun yeter. Petshoplara kesinlikle vermiyorum.
Ortalama 1-2 aydır bende çok iyi bakıldı. Vitaminleri, probiotikleri düzenli verildi. Versele laga mama ile beslendi. İlgilenenler Ataşehir - İstanbul'da evimden teslim alabilir.

İlgilenenler buradan mesaj atarsa sevinirim, ciddi olanlara telefon numaramı paylaşacağım.

Merhaba Arkadaşlar,

Tahminen 6-7 aylık olduğu solenen dişi muhabbet kusumu sahiplendirmek istiyorum. Hiçbir ücret vb talep etmiyorum, iyi bakılacağı bir yuva olsun yeter. Petshoplara kesinlikle vermiyorum.
Ortalama 1-2 aydır bende çok iyi bakıldı. Vitaminleri, probiotikleri düzenli verildi. Versele laga mama ile beslendi. İlgilenenler Ataşehir - İstanbul'da evimden teslim alabilir.

İlgilenenler buradan mesaj atarsa sevinirim, ciddi olanlara telefon numaramı paylaşacağım.

Allah alandan da verenden de razı olsun. Mubişin sağlıklı,mutlu ,keyifli nice günleri olsun ,şimdiden hayırlı olsun🌹

Ben alabilirim sahiplendirmediyseniz hala.

kuş erkeğe benziyor

İnş sahiplenen için hayırlı,kuş için mutlu bir yuva olur.Siz neden vazgeçtiniz bu güzel kuştan merak ettim ve tabiki hayırlısı olsun herkes için.

Selamlar herkese,

Kuş dişi, dun akşam forumdan bir arkadaşa sahiplendirdik, saolsun gelip aldı hızla. İlginiz için teşekkür ederim herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri