Karadeniz Pet

Ümit Bay ustamızı ziyaret.

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Dün Ümit Bay ustamızı ziyarete gittim. Allah razı olsun ustamız bizden ilgi alakasını, güleryüzlülüğünü, samimiyetini hiç eksik etmedi. Her şeyiyle çok güzel ve samimi bir ortamı vardı. Kuşlarına diyecek bir şey bulamıyorum zaten :) Hele meşhur bir sarı erkeğimiz var ki kuşlar başına :) MaşAllah dişiyi yemliğe sıkıştıran bir erkeği ilk defa gördüm ;) :) Ayrıca üretimhaneye gittiğimde siteden Tugay GÖKÇE ustamla tanışmış oldum. Ardından Sinan ÇELİK ve Sertaç ARSLAN ustamız da üretimhaneye geldiler ve değerli ustalarımızla da tanışma fırsatı buldum. Daha sonrasında eski üreticilerimizden Serkan ustamız da üretimhaneye geldiler ve onunla da tanışmak beni ayrıca onurlandırdı :) Hepberaber konuşulup muhabbet edildi, bilgi paylaşımı yapıldı. Her şey çok güzeldi. Böyle cemiyyetlere vesile olanlardan Allah razı olsun. Çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar, güzel ilişkiler kuruluyor. :)
Allah muhabbetimizi daim eylesin, Ümit ustamızı ve nice üretici ustalarımızı Allah utandırmasın gerçekten layığıyla yapılan üreticilik kendini belli ediyor :)

Üretimhanede resim çekilemedik sadece telefonumda kalan bu 2 ufaklığın resmi oldu :) Buyrun :)

xRodbj.jpg

w1Mz4D.jpg

Çok güzel bi ortam kurmuşsunuz hocam hangi il de gerçekleşti bu macera :)

Allah Hepinizden Razı Olsun Bu Sohbetler Gerçekten Çok Güzel Sohbetler Pek Karşılayamadık Ama Kusura Bakmayın Geldiğiniz İçin Ben Hepinize Teşekkür Ederim

Bizde mutlu olduk kardeşim ortak paydada buluşan insanlar olarak arkadaşlık oldu dostluğa dönüşür inşallah muhabbetimiz.

ümit istanbulun bir ucunda bende diğer ucunda. yoksa her hafta sonu yanındaydım

Bol muhabbetler arkadaşlar size

Çok güzel bi ortam kurmuşsunuz hocam hangi il de gerçekleşti bu macera :)

İstanbul :)

Allah Hepinizden Razı Olsun Bu Sohbetler Gerçekten Çok Güzel Sohbetler Pek Karşılayamadık Ama Kusura Bakmayın Geldiğiniz İçin Ben Hepinize Teşekkür Ederim

Estağfirullah ustam her şey çok güzeldi :) Güleryüzlülüğünüz yetti :)

Bizde mutlu olduk kardeşim ortak paydada buluşan insanlar olarak arkadaşlık oldu dostluğa dönüşür inşallah muhabbetimiz.

İnşAllah ustam.

Bol muhabbetler arkadaşlar size

Teşekkürler.

Gerçekten çok güzel oldu herkes kendi tecrübelerinden yaşadıklarından bahsedince konu içerisinden herkes kendi faydasına olanı alıyor. Tekrarlamak lazım bol bol :)

Kuşlar çok güzeldi maşallah ama o şampiyon yok mu of diyorum :)

Muhabbete dalınca fotoğraf çekmek aklımıza dahi gelmedi çok iyi yapmışsın kardeşim. 2 fotoğrafta olsa güzel olmuş.

@Ümit karşılayamadık deme ben gayet memnun kaldım :)

@Baran İstanbul Küçükçekmece'deydik.

@Sinan inşallah aynı ortamları tekrar ederiz.

Gerçekten çok güzel oldu herkes kendi tecrübelerinden yaşadıklarından bahsedince konu içerisinden herkes kendi faydasına olanı alıyor. Tekrarlamak lazım bol bol :)

Kuşlar çok güzeldi maşallah ama o şampiyon yok mu of diyorum :)

Muhabbete dalınca fotoğraf çekmek aklımıza dahi gelmedi çok iyi yapmışsın kardeşim. 2 fotoğrafta olsa güzel olmuş.

@Ümit karşılayamadık deme ben gayet memnun kaldım :)

@Baran İstanbul Küçükçekmece'deydik.

@Sinan inşallah aynı ortamları tekrar ederiz.

her zaman abi işlh

üretim hane de oldugun dan dolayi cok sanslisin dostum bende bazen bizim burdaki tanıdık petshopunun üretim hanesine girdim de cıkmak istemiyorum valla cok güzel...

Sizde önce de gitmiştim ben unutup foto çekmedik dün yine unuttuk fotoyu :D

Öncelikle şunu belirtmek isterim ben usta değilim en azından bir usta kadar m.kuşu hakkında yeterli bilgiye sahip oldugumu düşünmüyorum ben kendi adıma sadece basimdan gecen ve bazi tecrübe edindiğim bilgiler dahilinde bildiklerimi paylaşarak arkadaşlara yardimci olmaya çalışıyorum

foto kimsenin aklina gelmiyor o güzel muhabbetin arasında arkadaşlar bu hafta değil de birdaha ki haftaya gidicem kısmet olursa

sultanbeylindeki kardeşim ben çatalca dan kartal soganliga gebzeye gitti hem tanışma hem muhabbet hemde kus bakmaya yeterki gidicem deyin siz