Karadeniz Pet

Üretici misiniz ? Hobici misiniz ?

Üretici misiniz ? Hobici misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    431
ben de hobiciyim ama bir dişi bir de erkek muhabbet kuşum var :) biri pamuk bir diğeri başak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

daha 4 aylıktan daha ufaklar, bunu şu bağlantıdan öğrendim:

Muhabbet Kuşları Hakkında Herşey Burada [FJH~]

burada kuşun ceresinin renginden gözlerinden kuşumun yaşını anlayabileceğim yazıyor :)

Arkadaşlar merhaba ben gaziantepde oturmaktayım fakat bana muhabbet bileziği lazım ama kimsede mevcut değil bu civarda sizlerden bana yollaya bilecek warmıdır.....

Saygılar

Öncelikle bu kuşlara hastayım sonra hem hobi hem 2 çift 4 yavru ile üretmeye çalışan ailecek hayvan hastasıyım...

Bende hobiciyim ama aynı zamanda üretici bir arkadaşıma boş zamanlarımda yardım ediyorum

Muhabbet kuşu

Arkadaşlar öncelikle merhaba kuşu alalı 1 yıl oluyor kuş hep bizden uzak duruyordu fakat şu son iki , üç günden beri kabarık fakat oyun oynuyor tünekliğin üstünde sağa sola gidip geliyor takla atıyor kafesin tavanına tırmanıyor kısacası çok oyun oynuyor ama bazen öyle bir duruyorki hasta sanıyoruz devamlı kabarık oluyor fakat oyun yapıyor ve kendini son zamanlarda çok sevdirmeye başladı resmen tırmanıp beni sev diyor kafasını tellerden dışarı çıkarıyor ve bende seviyorum ama kanatları her zaman kabarık ve yarım açık oluyor yardım edin arkadaşlar ne yapmalıyım :confused:

Herkese selam 5 çift kuşumlar üretici hobiciyim lakin yavru alamadım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:36 --

Whooo Hadi bakalım herkeze iyi Hobiler 5 çift kuşumla üretici olmak isteyen hobiciyim ;)

merhabalar ben yeni üyeyim üç çiftle ev ortamında hobici üreticiyim herkese hayırlı kandiller dilerim

bir çift muhabbet kuşundan bir türlü yumurta alamayan bir ev hobicisiyim bende

bir maviş bir limon ile ben de hobiçiyim ama ben de bir kez yavrulasın istiyorum

3 erkek 2 disiden yumurta alamayan hobici ureticiyim :)

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

şey benim muhabbet kuşum 3 aylık burnu ise koyu pempe kız mı erkekmi yoksa daha cinsiyet belirlemek için erkenmi:) acill cevaplarmısınız

Hobici üreticiyim 4 takım ile :D

Hobi ama ilk defa yavru almak için bu kadar hevesliyim :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tum kuslarim erkek hobiciyim :)