Karadeniz Pet

Üretim Nasıl Yapılmalı?

Fazlası zarar ama. Yanık yapar ve kör eder ayrıca fazla vitamin tüy dökümüne de sokabilir. Fiyatları da baya tuzlu ayarlanabilir var mı bilmiyorum bi ara bakmıştım. Sen bulursan sizin ordda bana da yolla :D

Solaryuma girmeyecekler ki sonucta :D Tepede bir yerde duracak, günlük 10-12 saat gündüzleri acik birakin diye yaziyor üreticilerin sitesinde.

Bilemiyorum araştırmıştım ama türkçe kaynak az. İngilizce de ben de çok yok. Sen alman kaynaklarını bi kurcala da feyz alalım

Bakiyorum su an da öyle ucuz bir sey degil gercekten bir lamba 22 Euro. https://www.hitmeister.de/product/3...campaign=pricecomparison&id_unit=381712508272

Bir de UVA, UVB ve UVC lambalar var. UVA kuslar etrafini görebilsin diyeymis, UVB d vitamini sentezlenebilsin kalsiyum olussun kemikler sertlessin diyeymis uvc'nin de bir alakasi yok bizimle zaten yer yüzüne gelemeden atmosferde emiliyormus :D

onlar bide şimdi trde yoktur yurtdışında kaliteli ve düzgün olanlar vardır. Bana da getirirler 600 700 liraya :D

2. ayin sonu gibi falan gelecegim tahminen o zaman tekrardan haberlesiriz. Ben de Istanbul/Yukari Dudullu.

benim balkon var biraz daha büyük geniş pimapenle kapatıcağım yanlız kuşlar balkonda kışın soğuktan nasıl koruyacağım bir fikri olan var mı ?