Karadeniz Pet

Kütahya çekoslovak çift eş acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErdemCeylan

Yeni Üye
01) IRKI:çekoslovak

02) CİNSİYETİ:çift

03) YAŞI:2

04) FİYATI:150 (kargosunu ben ödeyeceğim)

05) ŞEHİR:kütahya / simav

06) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM:81 ile gönderim mevcut

7) İRTİBAT TELEFONU:+90 543 717 81 42 (Sadece WhatsApp Kullanıyorum)

8) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:24 saat
açıklama : bu sektörde değilim bir hevesle bu sektörde olan bir arkadaşımdan hediye olarak gelen kuşlarımı satıyorum satış sebebim bakamamam ve yakın tarihte yurtdışına taşınacağım için hayvanların alımına satımına karşıyım fakat nakit ihtiyaç problemleri yaşıyorum. kütahya simav içi elden şehir dışına kargo yapabilirim kuşların hiçbir hastalığı vs yoktur kafesi satmıyorum.
1575488655_9gVX8.jpg
1575488687_9MbNn.jpg

Bu işi yapanların da nakit ihtiyacı olduğu için satıyorlar ihtiyacı olmasa 50-100 TL gibi bir parayla zaten bu iş yapılmaz. Satılmasına karşıyım demeniz hiç hoş değil artı kuşlarında yerli ufak kuş çifti 75 TL iki katı parayada satıyorsunuz ve bu işede karşısınız gerçekten iyiymiş helal size

Birbirinizi kırmadan devam edin.

Konu takibimde..

Bence de fiyat biraz yüksek gibi geldi iyi satışlar

Arkadaşlar fiyatı satıcı belirler kimse almak zorunda degil sonucta,yorum yapmak luzumsuz.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Arkadaşlar fiyatı satıcı belirler kimse almak zorunda degil sonucta,yorum yapmak luzumsuz.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Forum sitesi herkese yorum açıktır satılan ilanda bu işi yapanlara karşıyım diyerek açıklama yapılması hoş bir durum değildir. Hem bu işe karşı olup hemde burada satış yapılıyor üzerine basa basa söylüyorum gerçekten hoş bir durum olmamış açıklama kısımı.

Forum sitesi herkese yorum açıktır satılan ilanda bu işi yapanlara karşıyım diyerek açıklama yapılması hoş bir durum değildir. Hem bu işe karşı olup hemde burada satış yapılıyor üzerine basa basa söylüyorum gerçekten hoş bir durum olmamış açıklama kısımı.
ben kuş satanlara karşı değilim iş olarak yapanlara karşıyım beslediği hayvanı ücretli ücretsiz sahiplendirmek normal bişey fakat bu iş oldugu zaman pazarda 50 kuruş 1 tlye satılan civcivlerden bir farkı kalmıyor burası forum sitesi herkese yorum açık fakat yaptığınız şey konu baltalamak ve gereksiz post kasmak yasak olmayabilir fakat ahlaklı biri olsaydınız bu şekilde salak saçma konu altında laf cambazlığı yapıp gereksiz duyar kasmaya çalışmazdınız

Bu işi yapanların da nakit ihtiyacı olduğu için satıyorlar ihtiyacı olmasa 50-100 TL gibi bir parayla zaten bu iş yapılmaz. Satılmasına karşıyım demeniz hiç hoş değil artı kuşlarında yerli ufak kuş çifti 75 TL iki katı parayada satıyorsunuz ve bu işede karşısınız gerçekten iyiymiş helal size
bu arada kuşlara yerli demişsin çifti 75 tl demişsinde hayatında kaç kere çekoslovak gördün sen neye dayanarak yerli olduğunu belirtebiliyorsun müneccinle bir bağlantıdamı bulundun ? hadi benim canımı sıkma ticaret konumdan uza

@Ahmet ASLAN yazılan cevaplardaki ağır hakaretlere cevap vermek istemiyorum gereği yapılırsa sevinirim.

birbirimize saygılı olalım.
Konu kilit.
@ErdemCeylan sizi uyarıyorum. Uslubunuza dikkat etmezsiniz forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...