Karadeniz Pet

öncelikle herkese merhaba sizlere sorum olacaktı

soner231

Meraklı Üye
Versele Laga Orlux Frutti Patee Meyveli Ballı Nemli Kuş Maması aldım nasıl kullana bilirim

Nemli mama olduğundan içine Havuç ve yumurta koyma. Direk kullan gayet iyi geliyor tüy yapısına felan

Kuslariniza afiyet olsun söylenenler e katiliyorum

kuşlara verdim ama yemediler azda olsa yemde kuruluk var

Son düzenleme:
slm arkadaslar burda yenıyım ben nasıl buraya kuslarımın fotosunu koyabılırım yada burada soru sorabılırım

kuşlara verdim ama yemediler azda olsa yemde kuruluk var

Ilk olarak yemliklerinin üzerine dök. Bu arada skt Kontrolü de yap yaş mama sonuçta ve piyasa da skt geçmiş çok ürün var piyasa da. Bu arada kullanan biri olarak zaten çok yaş değil ama elinize aldığınız da nemli olmalı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:27 -->-> Daha önceki mesaj 14:25 --

slm arkadaslar burda yenıyım ben nasıl buraya kuslarımın fotosunu koyabılırım yada burada soru sorabılırım

Sayfanın en solunda muhabbetkusu.com.tr logosuna bas konular çıkacak ordan istediğin her şeyi bulabilirsin.

Nemli mama olduğundan içine Havuç ve yumurta koyma. Direk kullan gayet iyi geliyor tüy yapısına felan

anlaşılan o ki bütün ustalar bu mamadan kullanıyor.
herhalde ithal ürün olduğu için fiyatı bir kilo bal fiyatına eşit.
mama hazırlamanın dışında ekonomik bir çözümü var mı?

Bir iki çift için bu mamalar fiyat olarak iyi aslında daha ucuzları da vardır, kendin yapmaya kalksan aynı fiyatlara denk gelir, yiyemezler bayatlar tekrar yapmak zorunda kalırsın, ben kendim yapıyorum o ayrı bir konu :)

Ben Showlara kullanıyorum sadece 1 kg lik 30-35 tl ki baya yetiyor

Geri