Karadeniz Pet

özel yapım kafes

• Konbuyu başlatan Kerim
  • Başlangıç tarihi
K

Kerim

Guest
Merhabalar.
şekildeki kafes hakkındaki görüşlerinizi almak istedim.Bir kenarı 35 cm olan altıgen şeklindedir. 3 kenarı tel 3 kenarı kapalı olacak. 2 çift muhabbet kuşu için ölçüler nasıl? önerilerinizi bekliyorum

Enine geniş olsaydı daha iyi olurdu papağan kafesi tarzı olmuş bu biraz. Ama güzel kafes.

içten içe karşılıklı köşeleri 70 cm küçük mü sizce ? ona göre çift sayımı azaltayım o zaman

İdeal fakat uzunlamasına kafesler genelde papağanlar için kullanılır. Muhabbet kuşları için genelde enlemesine daha iyidir, enlemeye bağlı olarak boylam da önemli tabi. Ama 4 kuş için ideal bir kafes bence.

bence bu kafes olanaksız bunları tel ile çevirceksiniz yemlik yerleri ve suluk yeri olmayacak bu 1 ve diğer bi husu genişliği çok düşük uzunluğu iyi ama genişlik konusunda çok kötü muhabbet kuşları geniş kafesleri daha çok sever boyu 35 cm bile olsa yeter ama kafes illaki geniş olacak

MErhaba,yanları tel değilde tahta türü olursa kafes daha şahane olacaktır ama boyuna göre eni biraz ufak bencede hayırlı olsun şimdiden...

önemli olan kafesin görünümü deildir kesinlikle o kafes işinize yaramaz ve kuşlarda hiç sevmeyecektir eminim

bence bu kafes olanaksız bunları tel ile çevirceksiniz yemlik yerleri ve suluk yeri olmayacak bu 1 ve diğer bi husu genişliği çok düşük uzunluğu iyi ama genişlik konusunda çok kötü muhabbet kuşları geniş kafesleri daha çok sever boyu 35 cm bile olsa yeter ama kafes illaki geniş olacak

iç genişliği 70 cm yi buluyo. çifthane salmalar bile 64 cm. genişlik konusunda çifthane salmadan daha büyük. mama ve suluk konusuna gelince ön tel siparişi vereceğim gayette mama ve suluk yeri olacak.

iç genişliği 70 cm yi buluyo. çifthane salmalar bile 64 cm. genişlik konusunda çifthane salmadan daha büyük. mama ve suluk konusuna gelince ön tel siparişi vereceğim gayette mama ve suluk yeri olacak.

Belirlediğiniz bazı tarafları öntel diğer tarafları normal tel ile kaplayabilirsiniz aslında.

Bencede cok dekoratif olmuş . Turuncu kanarya yada zebra dedikeri bülbüller hoş olur diye düşünüyorum.

arkadaki 3 kenarı kapalı öndeki 3 kenarı açık olacak. açık olacak kısıma ön tel düşündüm

Ustam kalan 3 tarafın sağına bir öntel soluna bir öntel ortaya normal tel koyabilirsiniz. Nedeni de; yarın öbür gün yuvalıklar birbirinden uzak olmuş olur kavgaları bir nebze önlemiş oluruz.

Geri