Karadeniz Pet

üretim kafesi alacağım bu nasıl sizce

burcu ercan

Meraklı Üye
4a2f02dc1fdf608a6855570519cb9f7f.jpg
arkadaşlar bugün bu kafesi sipariş vermek istiyorum sizce nasıl fiyat olarak bana uygun geldi ölçüleri iyi mi sizce 80*40 bulamadım ayrıca evde 2 tane biri büyük biri küçük kafesim var ama bundan almak istiyorum fikrinizi rica ediyorum [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aldım ve sapasağlam geldi 45x35 ızgaralı çekmeceli

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben dediğiniz ölçülerde üretim kafesini ankarada 35 tl ye yaptırıyorum. aynısı gittigidiyorda 50 tl. üreticisini bulabilirsek aslında çok ucuz ilgilendiğimiz hobi.

ben dediğiniz ölçülerde üretim kafesini ankarada 35 tl ye yaptırıyorum. aynısı gittigidiyorda 50 tl. üreticisini bulabilirsek aslında çok ucuz ilgilendiğimiz hobi.
Evet arkadaşımdan aldım ben İstanbul'dan geldi iç ölçüleri 45x35 dolayısıyla kafes aslında daha büyük geldiğinde 60x35 gönderdi sandım [emoji5]

Online sitesi de mevcut bakmak isteyen arkadaşlara isim de verebilirim

sağol arkadaşım ben bunu aldım yanında başka şeyler de satın aldım ahşap tünek mısır granüllü sahte yumurta tül yem akıllı yemlik vesaire çok sağol daha uyguna aldım sayende Allah razı olsun
e9595f70fd3ad89dd0ae3b2c147abf5e.jpg

Rica ederim ne demek. Umarım hayırlı bol üretimler yaparsınız. Güzel sağlıklı yavrularınız olur inşallah.

Rica ederim ne demek. Umarım hayırlı bol üretimler yaparsınız. Güzel sağlıklı yavrularınız olur inşallah.

amin inşallah [emoji5] bebeklerimiz gibi eşimle severek bakıyoruz onlara önce kendileri sağlıklı uzun ömürlü olsunlarda inşallah yavrularda gelir. çok sağolun tekrar