Karadeniz Pet

üst vasıf ne renk ararsan showlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşların hepsi hemen hemen verildi kalan kuşları yeni ilana vericeğim kuşlarla tekrar ilan vericem .

İlan kapatılabilir .

Son düzenleme:
Maşallah hepsine.Hayırlı alışverişler Ercan usta.
Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıkları ve yorum yazılarını tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Son düzenleme:
Maşallah, hayırlı sahiplendirmeler.

Maşallah hepsine.Hayırlı alışverişler Ercan usta.
Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıkları ve yorum yazılarını tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Tamamdır abi dikkat edicem bidahakine ;)

Maşallah, hayırlı satışlar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahtekar mısın nesin?
Otobüsle kim görmediği hayvanı sahiplenir?

Ya çok vicdansızsın, ya da dolandırıcı

:) sahtekar dedi ya dolandırıcı dedi ya bişey demem .

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahtekar mısın nesin?

Yamukkale üyelik tarihime bak sattıgım kuşlara bak sonra yorum yap kendin gibi yamuk mu sandın bizi hayırdır ? Sen rahat ol tanıyan tanıyor bizi ayıktın mı ?

@Uğur GENÇ Abi böyle gereksizlerin aramızda işi varmı sence?

Sahtekar mısın nesin?

Başkalarının hakkında aşağılayıcı,itham edici,alay edici sözlerde bulunmayınız. Bir bilgi veya belgeniz varsa ilk önce konu sahibiyle özel mesaj olarak iletişim kurup konuyu görüşmeniz eğer bir çözüm olmaz ise site yetkililerine bildirmeniz daha doğru olur.

Arkadaşın diğer konulardaki yorumlarını da gördüm. Fiyat verilmemiş kuşlara bu kuşa şu kadar para istiyorsunuz sıradan renkler tarzında hayvanı aşağılayici üslupta. Burda olmasının amacı ne çözemedim. Yetkili arkadaşlar inceleyip gerekeni yaparsa forumca mutlu oluruz diye düşünüyorum.

Başkalarının hakkında aşağılayıcı,itham edici,alay edici sözlerde bulunmayınız. Bir bilgi veya belgeniz varsa ilk önce konu sahibiyle özel mesaj olarak iletişim kurup konuyu görüşmeniz eğer bir çözüm olmaz ise site yetkililerine bildirmeniz daha doğru olur.

Uğur abi bu nedir allah aşkına kendini bilmezin teki bana saçma salak yorum yapıyor sana söylüyorum sen kalkmış diyosunki böle bi ithamda bulunmanız için belge veya bilgi vs diyosun . Sen benden böyle bişey bekliyosan sana da saygım sonsuz da bu saçma uyarın için gerçekten cok kırıldığımı bilmenizi isterim 2013 den bu yana bu forum dayım kime saygısızlıgımızı gördünüz iki günlük üye bana bu itamda bulunuyor aldıgı uyarı belgeniz varsa ispatlayın vs vs çok kırıldım eğer eskiye saygınız yoksa silin üyelimi .

Arkadaşın diğer konulardaki yorumlarını da gördüm. Fiyat verilmemiş kuşlara bu kuşa şu kadar para istiyorsunuz sıradan renkler tarzında hayvanı aşağılayici üslupta. Burda olmasının amacı ne çözemedim. Yetkili arkadaşlar inceleyip gerekeni yaparsa forumca mutlu oluruz diye düşünüyorum.

Malesef yetkili üyeler yetkisini eski üyeleri ezmekle kullanıyor .

Uğur abi bu nedir allah aşkına kendini bilmezin teki bana saçma salak yorum yapıyor sana söylüyorum sen kalkmış diyosunki böle bi ithamda bulunmanız için belge veya bilgi vs diyosun . Sen benden böyle bişey bekliyosan sana da saygım sonsuz da bu saçma uyarın için gerçekten cok kırıldığımı bilmenizi isterim 2013 den bu yana bu forum dayım kime saygısızlıgımızı gördünüz iki günlük üye bana bu itamda bulunuyor aldıgı uyarı belgeniz varsa ispatlayın vs vs çok kırıldım eğer eskiye saygınız yoksa silin üyelimi .
Ercan kardeşim bu arkadaş senin fotolarının fake olduğunu rapor etmiş bize. Bende bununla ilgili belgeniz varsa sunun dedim. Yanlış bunun neresinde anlamadım. Yetkimizi eski üyeleri ezmek için kullandığımızı düşünmen beni de senin kadar üzmüştür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...