Karadeniz Pet

İki erkek kuşun birbirinin ağzından yem yemesi normal midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bencede dışı kuşları bence ayırmayın belki yavru alırsınız iyi olmaz mi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavru muhabbet istemezmisin ne güzel oluyorlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiftleşsinler yaa yavrularınada alışırsınız strese girmesinler :)

Benim dişi kuşlar da birbirlerini besliyorlar.
Sosyal hayvanlar neticede.
Bir darıyı bölüşerek yemişler ne güzel.

depresyonda olan kuş dişi daha once yavru alnmş bir dişi kuşla aynı cere rengine sahip
20160817_092902.jpg

Sari Olan Kesin Erkekte Digeri Şüpheli

öyle kuşlar öyle cereler görüyoruz ki ne desem yalan olur.hareketsiz olan ısırırken koparırcasına mı ısırıyor kemirme ile arası nasıl?yumurtadan çıkmış kuş sesi dinletince tepkisi ne oluyor.hiç arada ötmüyor o kadara kadar yani ?nette muhabbet kuşunun dişisinin ötme şekli var.isterseniz dinletin bakalım ne tepki verecek.

öyle kuşlar öyle cereler görüyoruz ki ne desem yalan olur.hareketsiz olan ısırırken koparırcasına mı ısırıyor kemirme ile arası nasıl?yumurtadan çıkmış kuş sesi dinletince tepkisi ne oluyor.hiç arada ötmüyor o kadara kadar yani ?nette muhabbet kuşunun dişisinin ötme şekli var.isterseniz dinletin bakalım ne tepki verecek.

Hiç ısıramıyor gagası havucu bile koparamıyor :( elimi götürüyorum gagasına yumuşacık ısırıyor. sesi de çok nadir çıkıyor. Canı istediğinde cik diyor erkek kuşu delirtiyor ve susuyor [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesin dişi. koyu mavi çereli erkek açık mavi çereli dişi.

O kuş dişi hangi veteriner baktıysa muhabet kuşlarından pek anlamıyor

@laterna1907 kuş dişi bence. @ilaydaa00 kuşların çiftleşmesini engelleyecek bir yol yok maalesef yuvalık koymasanız bile kafes tabanına yumurtlayabiliyor böylece kuşlar sakat doğabiliyor heh üreticilerin bir taktiği vs varsa çiftleşmemeleri için bilemiyorum ancak zannetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri