Karadeniz Pet

İlacı direk ağızdan vermek?

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum yine çok durgunlaştı birden.Kabarık duruyor.Neşesi hiç yok.Büyük ihtimal soğuk algınlığı.Bende Sera nın Brocnipor W ilaç var.Bunu normalde suluğa damlatıyoz ama ne su içiyor ne de yem yiyor.Direk ağızdan 1 damla versem olurmu.zararı olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

şimdi dışkısını gördüm ishal olmuş.ne yapmam lazım.evde ishal ilacıda yok

ishal olan kuş için haslanmış patates diyorlardı ama emin değilim.

suyuna 5 damla damlattın ya onu biraz sars dökmeden karıssın hazırladıgın karısımdan damlalıkla agzına damlat direk ilacı verme kusa resimde yüklersen daha yardımcı olurum

Haşlanmış patates verirseniz iyi olur. Kanarya yemi diyeceğim ama oda yoktur zaten bir şey yemiyormuş. Su felan içmiyorsa 1 damla dikkatlice ağzına damlatın.

Sağolun arkadaşlar.3 saattir ilgileniyoruz kuşla.Yem yemeye başladı.Hatta abartıp kafesin yanına viks buharı koyduk.Ondan hemen sonra canlandı.Yeminede vitamin koyduk ama yarın yinede veterinere götürcez galiba

Haşlanmış patates verirseniz iyi olur. Kanarya yemi diyeceğim ama oda yoktur zaten bir şey yemiyormuş. Su felan içmiyorsa 1 damla dikkatlice ağzına damlatın.

Kanarya yemi ne için veriliyor muhabbet kuşuna? Kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum. Yanlış anlamayın lütfen.

Kanarya yemi muhabbet kuşlarındaki ishali keser. Benim takımlarımdan bir erkek ileri derecede ishaldi kanarya yemiyle atlattı ben ilaç kullanma taraftarı pek değilim genelde doğal yollara başvuruyorum

İshale ilk önce verilmesi gereken şey pirinç unudur. Lapa yapıp vermelisiniz. Birde kekik çayı yapın su yerine verin

Geri