Karadeniz Pet

İlk yavrularımız :))

Özgür AKSOY

Yeni Üye
Selam arkadaşlar yavrularımız çıkmaya başladı. bu akşam kontrol ettiğimde 3 yavrum vardı, iki yumurtamı daha var. Dün akşam fotolarını çektim. bu arada anne ve babaya ne gibi bir beslenme yapabilirim yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.... Maşallah demeyi unutmayın :))

Kesinlikle gün aşırı mama takviyesi yapmalısın ki yavrular sağlıklı beslensin ve anne baba rahatlık doyurabilsin yavrularını.

mslh cok tatlilar yumurta mamasi yap bu surelerde en az haftada 3 kez mama yapmalisin yavrularin gelisimini hizlandirip saglikla buyumelerini saglicaktir :)

Tekrar selam, bir markanin prebiyotik, 12 vitaminli 7 mineralli bir bebe biskuvisi aldim balli degil. Birsey daha soracagim ulker potibor buskivi de verebilir miyim. Yumurtali halde sabah erkenden yapip verecegim simdi bu biskuvileri ezip biraz nemlendirip kafese koysam olur mu?

maşallah hayırlı olsun sağlıkla büyüsünler inşallah

MaşAllah hayırlısı olsun :)

Tekrar selam, bir markanin prebiyotik, 12 vitaminli 7 mineralli bir bebe biskuvisi aldim balli degil. Birsey daha soracagim ulker potibor buskivi de verebilir miyim. Yumurtali halde sabah erkenden yapip verecegim simdi bu biskuvileri ezip biraz nemlendirip kafese koysam olur mu?

Arkadaslar tesekkurler Allah bekleyenlerin basina. :) soruma cevap verecek arkadas var mi simdi bunlari yapmayi dusunuyorum havuc da rendeleyecegim olur mu

Geri