Karadeniz Pet

İlk Yavrularım Ve Yorumlarınız....

fatih22222

Meraklı Üye
Arkadaşlar ilk yavrularım 40 günlük oldular ve çok şirinler. İlk defa bir yavru aldım ve çok mutluyum. Tüyleri değişirmi bilmiyorum ama şimdilik çok şirinler... Yorumlarınızı bekliyorum.

Maşallah.
Çok güzeller.
Ömürleri uzun olsun İnşallah.

çok teşekkürler bunlar biri dişi biri erkek... Merak ettiğim birşey var bunların tüy renkleri değişir mi...

maşallah [MENTION=11814]fatih22222[/MENTION] tüy rengi deyişmez ama renk canlanır parlaklaşır

Masallah guzel kuslarr renkleri guzel

Maşallah bereketli üretimler

çok qüsel yawrular benim kuşun cinsi nedir erkek mi dişimi bide kaç aylık bilqi werebilirmisinz

Agq62X.jpg

valla benimde bir çift var inşallah bende yavru alırım..:)...maşallah yavrularınız çok güzel

Çok tatlılar
İlk kuluçka mıydı
İki yavru var sanırım

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok tatlılar
İlk kuluçka mıydı
İki yavru var sanırım

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herkese güzel dilekleri için çok teşekkürler çok sağolun...Evet kularımın ilk kuluçkası ve iki yavruları var... Kısmetimiz böyle ve beni çok mutlu ettiler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

çok qüsel yawrular benim kuşun cinsi nedir erkek mi dişimi bide kaç aylık bilqi werebilirmisinz

Agq62X.jpg

biraz bulanık ama kuşunuz yerli erkek gibi duruyor.

herkese güzel dilekleri için çok teşekkürler çok sağolun...Evet kularımın ilk kuluçkası ve iki yavruları var... Kısmetimiz böyle ve beni çok mutlu ettiler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

biraz bulanık ama kuşunuz yerli erkek gibi duruyor.

teşekkürler :)

Geri