istanbul escort

yamangiller

Bakıp Çıkıcam
4 May 2016
7
0
1
Herkese merhabalar. Bi yakınımızın çifti vardı cinsleri ingiliz ama iyi bakılmamış. Hatta şöyle söyleyim ben gördüğümde sulukları hep yosun bağlamıştı. Tabanından bahsetmiyorum bile. Benimde içim acıdı ve aldım evime getirdim.Şimdi sıkıntı şu çok cansızlar. Arada bir ötüyorlar. Erkek yem yiyor ama dişiyi yerken hiç görmedim.Su da içmiyorlar. Özel karışım yem verdim ama tadını bilmedikleri için yemiyorlar. Vitamin damlattım ağızlarına. Şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Kendi yaptığım mamaları nasıl yedirebilirim ? Bi ara antibiyotik mi kullansam dedim ama su da içmiyorlar. Yani ben görmedim. Var mıdır yardımcı olacak birisi ?
 

Uğur GENÇ

Moderator
24 May 2013
7,970
565
113
Yeni ortama geldiklerinde hareketsiz olmaları,yem yememesi ve su içmemeleri normaldir. Zamanla ortama alışıp hareket kazanacaklardır.
 

yamangiller

Bakıp Çıkıcam
4 May 2016
7
0
1
Kuşlar hep bu şekildeymiş ama. Bi sürede sigara dumanına maruz kalmışlar. Yani kafes bi orada bi orada duruyordu. sürekli yerleri değişiyordu vs. Stres altında oldukları çok belli. Benimde çiftim var yanlarına koydum ama vitaminsiz kaldıklarını da düşünüyorum. iyi görünmüyorlar çünkü.
 

Uğur GENÇ

Moderator
24 May 2013
7,970
565
113
Kuşları öyle bir ortamdan almakla sorunun büyük kısmını halletmiş oldunuz bence bundan sonra da sizin yapacağınız bakımla kısa zamanda toparlayacaklardır. Elinize emeğinize sağlık.