Karadeniz Pet

İngiliz Prensim ile uzun bir yol sonrası..

KerKenezZ038

Yeni Üye
Mutlulugumu sizinle paylasmak istedim.. :)

Bu sitenin yoneticisi olan @Ahmet ASLAN tarafindan sahiplendigim bu jumbo yavruma sonunda kavustum. Kusu canli gordugumde dokunamadim cunku kendisi prens gibi durdugu icin kendisinden izin alarak o ipeksi tüylerine dokunabildim.. (ciddiyim). Kuşun gercekten premium bir havasi var.

12 saatlik bir otobus yolculugu sonrasi kavustuk.
Ismini aksam yıldızı anlamina gelen " Arwen " ismini uygun bulduk.. ( Otobus yolculugu gece oldugu ve gece kavustugumuz icin) .

@Ahmet ASLAN bey'e ilgi , alakası ve bu premium kuşla bizi kavuşturup , bitmek bilmeyen sorularimi sabirla cevapladigi icin tesekkurlerimi iletiyorum. 😊

Bir masallahinizi alırım..
IMG-20210304-WA0000-min (1).jpeg
20210304_193431-min.jpg
20210304_193415-min.jpg

Çok tatlı maşAllah rabbim nazarlardan saklasın nice ömürler versin :)

Maşallah çok şirinler o alışveriş sepetinden bendede var kuş sürekli içine giriyor 😄

Mutlulugumu sizinle paylasmak istedim.. :)

Bu sitenin yoneticisi olan @Ahmet ASLAN tarafindan sahiplendigim bu jumbo yavruma sonunda kavustum. Kusu canli gordugumde dokunamadim cunku kendisi prens gibi durdugu icin kendisinden izin alarak o ipeksi tüylerine dokunabildim.. (ciddiyim). Kuşun gercekten premium bir havasi var.

12 saatlik bir otobus yolculugu sonrasi kavustuk.
Ismini aksam yıldızı anlamina gelen " Arwen " ismini uygun bulduk.. ( Otobus yolculugu gece oldugu ve gece kavustugumuz icin) .

@Ahmet ASLAN bey'e ilgi , alakası ve bu premium kuşla bizi kavuşturup , bitmek bilmeyen sorularimi sabirla cevapladigi icin tesekkurlerimi iletiyorum. 😊

Bir masallahinizi alırım..
Ekli dosyayı görüntüle 53196Ekli dosyayı görüntüle 53195Ekli dosyayı görüntüle 53194
ele alışık mı

Geri