Karadeniz Pet

İshal,Dışkıda sindirilmemiş yem, Halsizlik

MuayThai159

Paylaşımcı Üye
Merhaba geçen pet'ten yavru kuş aldım cok tatlıydı ama ishali vardı . kuşu aldım getirdim çünki pet lerde her kafeste 1 2 ölü kuş görüyordum tedavi için hiç birşey yapmayacakları bildiğimden kuşun ölmesine göz yumamazdım her neyse kuş çok kötü ishal di sıvı kaybı vardı zorla suyunu içirdim marketten herobaby bebek mamasını şırınga ile yedirdim kuş çok kötüydü hareket etmiyordu yem felan dokunmuyordu . kuş kendıne geldi yem yemeye başladı ishal ilacını kullanıyorum ama şöyle sorun var kuşumun dışkısında yem görüyorum kumu herseyi mevcut. soyulmuş yem aldım belki bazı yemlerı kırmadan yiyordur diye . Ne yazikki bu sabah kuş sağ ayağına basamıyordu dengesini kaybediyor ve gözleri kapalıydı . yemini suyunu verdim işime gittim geldim kuş hareketlen miş ayağınada basıyor . ilk aldığımda ayağında yem etrafınada dışkı yapışmış yuvalıkı döneminden kalma diye düşünüyorum yer edinmiş yem ayağında temizledim ama ayak parmakları yan şuan kullanabiliyor .ama uçamıyor 3 aylık neden olabilir. bazı arkadaşlar böbrek sorunu oldugunu söylüyor yanlış tedavinin kuşa zarar vereceginden korkuyorum sorun ne olabilir ?

Geri