Karadeniz Pet

İshal konusunda iyi biri varsa yrdm

İnci zümrüt

Meraklı Üye
Anüsünde ishal pislik bulunmayan kuşlarda eğer cıvıksa pisliği böbreğinde sıkıntı bar die araştırdım ne kadar doğru bilmiyorum işin ehli olan varsa yardımcı olsun. Eğer öyleyse nasıl bi tedavi izlemem lazım.

Uygulama telefona indiriyorsun bir sürü forum var istedigine girip rahat rahat yazıyıyorsun bu arada selçuk hocam konuya bakar diye düşünüyorum o bu hastaliklardan çok iyi anlar inşallah kuşunuz iyileşir

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uygulama telefona indiriyorsun bir sürü forum var istedigine girip rahat rahat yazıyıyorsun bu arada selçuk hocam konuya bakar diye düşünüyorum o bu hastaliklardan çok iyi anlar inşallah kuşunuz iyileşir

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hmm peki saolun.

Net bir dışkı paylaşmadığınız sürece nasıl yorum yapabilirim ki...

Ekli dosyalar

• 1498596422476.jpg
    1498596422476.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 24
  • 1498596861674.jpg
    1498596861674.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 21
  • 1498596912259.jpg
    1498596912259.jpg
    621.8 KB · Görüntüleme: 24
Suyuna 3 gün yarım suluğa 8 damla Beyaz sirke katın ve Ense derisine 1 damla Avimec veya vilmectin damlatın ( Deriye gelmeli ilaç ). Ve gelişmeleri paylaşın. Şuan ishal değil ama Dışkının rengi de normal değil. Dışkının kokusu nasıl ?

Son düzenleme:
Suyuna 3 gün yarım suluğa 8 damla Beyaz sirke katın ve Ense derisine 1 damla Avimec veya vilmectin damlatın ( Deriye gelmeli ilaç ). Ve gelişmeleri paylaşın. Şuan ishal değil ama Dışkının rengi de normal değil. Dışkının kokusu nasıl ?
Dışkı rengi normalde kokusuda normal.

Kam
era odaklıyamıyo bozulmuş puslu çekiyo

B
İde beyaz sirke dwrken elmas sirkesi mi onu yapmıştım 3gün boyunca

Neden hasta okduğunu buşdum yemin altı full küflrnmiş 1tabktaki baxıları üste çıkmış ıslak koymuşum yemi sanırım üff

Ense damlasını ve sirkeyi yine de yapın. Temiz yem ve su hayati önemde zaten.

3 gün de probiyotikle devam edin ve yine dışkı paylaşın. Anormal olarak gördüğünüz şeyler var mı kuşta ?

Geri