Karadeniz Pet

İshal sultan papağanı

Enes96

Paylaşımcı Üye
Bugünkü diskilar bu şekilde yarin guncel halini paylasacagim durumu daha kotuydu 2 gun ge oral ve pirinc patates tarzi seyler ile daha iyi hale geldi yakin zamanda probiyotige basliyorum halsizlik vs. Yok keyfi yerinde diskilari 1 aydir hatta daha fazla duredir boyle ben aldigimda sorun vardi bir tanidigimdan sahiplendim kafesi biraz bakımsizdi belki ondan olmustur. Bu arada hava cok sicak onun da etkiledigini dusunuyorum.

Bugün diskilari onceki gunlere gore daha iyiydi sadece 2-3 tane cok sulu yapti geneli fena degil hatta eskiye gore iyi denebilir.
Yardimlarimiz icin simdiden tesekkurler.

Tedaviye ishal oldugunu yeni anladigim icin simdi basladim ilk defa papagan besliyorum bugüne kadar hareketlerinde bir sorun gormedigim icin bilemedim hala hareketlerinde bir sorun yok halsizlik vs. yok

@Soru sormaya geldim istediğiniz konuyu açtım bir sorunuz falan olursa en geç 1 saatte falan yanıt veririm bir resim veya bilgiye ihtiyacınız olursa saatte bir foruma gireceğim

Bu konuda detaylı olarak her şeyi anlattım

Arkadaşım niye cevap almadan sürekli mesaj atıyorsun

Arkadaşım niye cevap almadan sürekli mesaj atıyorsun
Sabahlari Çalıştığım icin foruma girme firsatim pek olmuyor o yuzden tum sorunlari tek seferde anlatip biraktim soylemeyi unuttugum seyler oldugu icin 3 kere ekleme yapmisim flood veya acil yardim lutfen yardim edin diye devamli etiket de atmamisim forumda mesaj duzenleme secenegi olsa zaten duzenleme yaparim.

Eczaneden sitraks alın, tam dolu suluğa 6,7 damla ekleyip 2 gün verin. Ardından 1 gün probiyotik verilebilir. 2.günün sonunda tekrar dışkı fotoğrafı atın duruma göre başka ilaç kullanabiliriz.

Eczaneden sitraks alın, tam dolu suluğa 6,7 damla ekleyip 2 gün verin. Ardından 1 gün probiyotik verilebilir. 2.günün sonunda tekrar dışkı fotoğrafı atın duruma göre başka ilaç kullanabiliriz.
Teşekkürler en kısa zamanda temin edip kullanmaya çalışacağım ancak probiyotik henüz yeni kargoya verilmiş umarım 2. güne yetişir

Bahsettiğiniz ilaç bu mu ve reçete gerekiyor mu reçete gerekiyorsa nasıl alacağım

Güncel dışkı fotoğrafı ilacı reçetesiz alabiliyormusum bir tanidigimdan öğrendim ins 2 gün sonra resim paylaşırım tekrardan teşekkürler

Evet doğru ilaç. Yarın alıp başlayın.
Tamamdır çok teşekkürler yarın Sitraks şurup alıp başlıyorum 2 gün arka arkaya normal muhabbet kuşu suluguna (yanılmıyorsam 100ml) çay kaşığı ile 6-7 damla veriyorum. Peki ne sıklıkla tazeleyeyim. 12 saatte bir mi yoksa daha kısa süreyle mi tazeleyeyim. Bir de ilacı tazeleyince ertesi güne kadar sade su mu kalsın yerine tekrar aynı ilaçtan koyayım mı ?

Tamamdır çok teşekkürler yarın Sitraks şurup alıp başlıyorum 2 gün arka arkaya normal muhabbet kuşu suluguna (yanılmıyorsam 100ml) çay kaşığı ile 6-7 damla veriyorum. Peki ne sıklıkla tazeleyeyim. 12 saatte bir mi yoksa daha kısa süreyle mi tazeleyeyim. Bir de ilacı tazeleyince ertesi güne kadar sade su mu kalsın yerine tekrar aynı ilaçtan koyayım mı ?
Sanırım ilacı çok içsin diye, akşam suluğu çıkarım sabah takmak gerekiyor