Karadeniz Pet

İshal sultan papağanı

Burnu hep böyleydi tıkalı gibi duruyor ancak hisirti hırıltı falan yok nefes alırken sadece videoları gibi nadiren fihhk diye ses çıkartıyor.
O sesi çıkarırken video çekip atın bakalım

Geldiğinden beri solunumunda sorun var diye düşünüyorum az önce içeride her yer kapalıydı ortalama 40 derece veya üstüydü içerisi biraz yoruldu kafesine girince böyle soluk aldı bir süre gözlerini falan kapadı şuan bir şeyi yok gevezelik yapıyor. Aldığım yerde çok temiz bakılmıyordu muhtemelen ondan dolayı bu sorunlar baş gösteriyor malesef.
Burada yapıyor

Nefes almasıyla alakalı değil sanki
Tamamdır sağolun zaten normalde oynarken falan da oyle sesler çıkartabiliyor korna sesi gibi değişik sesler çıkartıyor. :D Kuşu akrabamdan aldım kuşta en şaşırdığım şey miyavlamasıydı.Düşünsenize kuşunuz miyavlıyor :D Güzel taklit yeteneği var kahkaha sesi vs. de yapıyor.Bir maşallahınızı alırım şu ufak sorunları da yensek her şey güzel olacak inşallah 🧿

Tamamdır sağolun zaten normalde oynarken falan da oyle sesler çıkartabiliyor korna sesi gibi değişik sesler çıkartıyor. :D Kuşu akrabamdan aldım kuşta en şaşırdığım şey miyavlamasıydı.Düşünsenize kuşunuz miyavlıyor :D Güzel taklit yeteneği var kahkaha sesi vs. de yapıyor.Bir maşallahınızı alırım şu ufak sorunları da yensek her şey güzel olacak inşallah 🧿
Maşallah kuş görünümlü kedinize 😂