Karadeniz Pet

İshal ve tüydeki kuşa vitamin verilişi

Enes96

Paylaşımcı Üye
Kuşum sabah ishaldi şuan durumu iyiye gidiyor çok şükür az önce ishal damlasını da kullandım fakat bir sorum var. Kuşum şuan tüy dökümünde B vitaminini 1 hafta verdim 3 gün ara verdim bugün aranın 4. gününde verecektim ki ishal oldu sorum şu: İshal damlası verdiğim için aynı anda B vitamini verirsem sorun olurmu aynı suya B vitamini damlatırsam dozunu nasıl ayarlayabilirim ishalin geçmesini ve damlayı bırakmayı mı beklemeliyim çünkü zaten 50ml suya 0.5 ml ishal damlası damlattım 0.5 ml de B vitamini verirsem suyu az olur ve ilaçlar ağır gelebilir. En doğrusu beklemek gibi sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler :)

İshal damları olarak ne veriyorsunuz ve B vitamini olarak aminosol mü?

GE-ORAL önerilmiş ama benim sadece 2 kuşum var çok fazla gelir umarım bu kullandığımın faydası olur zaten çok şükür kuşumda şimdiden düzelme var ilaçtan önce pirinç, pirinç suyu, haşlanmış patates, sirke verdim gün içinde değişik zamanlarda ve düzelme oldu.

Dışkısındaki sıvılık oranı azaldı ve rengi daha iyi durumda onun için de bir konu açmıştım zaten

Daha iyi yardımcı olabilmek için sordum ne verdiğinizi. Entrobac ürünleri kullanırsanız daha iyi olur. Ürün yelpazesi çok geniş. MUltivitamin ile probiyotiği her kuş besleyende olması gereken ilaç ve katkılardan biri.

Cok tesekkurler en kisa zamanda temin edecegim
Daha iyi yardımcı olabilmek için sordum ne verdiğinizi. Entrobac ürünleri kullanırsanız daha iyi olur. Ürün yelpazesi çok geniş. MUltivitamin ile probiyotiği her kuş besleyende olması gereken ilaç ve katkılardan biri.

Cok tesekkurler en kisa zamanda temin edecegim
Rica ederim. İnternette biraz ararsanız bölünmüş olarak bulabilirsiniz. Normalde büyük kutularda satılıyor çok miktarda. Bazı mağazalar o kutulardan küçük kavanozlara bölüp o şekilde satıyor.