Karadeniz Pet

İstanbul Bahçelievler 'de muhabbet kuşu buldum.

Mlht

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bu hafta başında muhabbet kuşu buldum yaklaşık 6-8 aylık erkek olduğunu tahmin ediyorum. Ailesini arıyorum. Ailesini bulamazsam 3.5 yıldır baktığım erkek muhabbet kuşumla anlaşabilir mi? Arkadaş olurlarsa ailesi dışında kimseye vermek istemiyorum ama aynı kafeste kalmaları sorun olur mu?

Kuşları şimdilik ayrı kafesler de tutun yeni gelen kuş hasta ola bilir bit ola bilir emşn olunca aybı kafese ala bilirsiniz ama kavga olma ihtimali ola bilir çünkü yaş farkı var ara da yine de şansınızı deneyin

Merhaba rengi mavimi
Merhaba arkadaşlar bu hafta başında muhabbet kuşu buldum yaklaşık 6-8 aylık erkek olduğunu tahmin ediyorum. Ailesini arıyorum. Ailesini bulamazsam 3.5 yıldır baktığım erkek muhabbet kuşumla anlaşabilir mi? Arkadaş olurlarsa ailesi dışında kimseye vermek istemiyorum ama aynı kafeste kalmaları sorun olur mu?

Kuşun sahibi olasılığı olan arkadaşlar kuşla ilgili renginden daha fazla bilgi verebilir mi? Kuşun özel durumu var bilen olursa emin olacağım.

Kuşları şimdilik ayrı kafesler de tutun yeni gelen kuş hasta ola bilir bit ola bilir emşn olunca aybı kafese ala bilirsiniz ama kavga olma ihtimali ola bilir çünkü yaş farkı var ara da yine de şansınızı deneyin
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Aynı kafeste değiller. Ailesi bulunursa sonradan üzülürler diye farklı kafeslerde bekliyoruz. Bit vs görmedim ama hastalık olasılığı konusunda haklı olabilirsiniz. Gerçi keyfi yerinde ve oldukça hareketli ama dediğiniz gibi ne ne olmaz. Beklemedeyiz.

Fotodaki kuş kadar açık renkli değil koyu mavi siyahlıklar var kanat kısmında.

Fotodaki kuş kadar açık renkli değil koyu mavi siyahlıklar var kanat kısmında.
kuş.jpg

Benim kuşum kayboldu ayak tırnağının birtanesi yok özel durum olarak . Ay ınsallah benim kuşumdur .. çok özledim onu..
Kuşun sahibi olasılığı olan arkadaşlar kuşla ilgili renginden daha fazla bilgi verebilir mi? Kuşun özel durumu var bilen olursa emin olacağım.

Kuşum erkek .. Kanadı sıyah mavi .ceresi de mavi . Baş tarafı sarı. Daha fazla bılgı de verebılırm fotolarını da atabılırm ayyyy galiba benim kusumm yaa …

Merhaba. Benim de bahçelievlerde kuşum kayboldu bu hafta. Yenibosnada. Güneşliye yakın. Bu taraflarda tanıdığınız var mı? Her yerde onu arıyorum. Siz nasıl buldunuz kuşu?