Karadeniz Pet

İstanbul'da 5.8'lik Deprem!!! Adım adım büyük İstanbul depremine!

umitFB

Onursal Üye
963211111.jpg

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul, saat 13.59'da Silivri açıklarında meydana gelen 5.8 büyüklüğünde depremle sallandı. Kent genelinde şiddetli şekilde hissedilen sarsıntı sonrası en büyüğü 4.1 ve 4.0 olan 29 artçı kaydedildi. İstanbul Valiliği de okulların tatil edildiğini duyurdu. Köprülerde trafik yoğunluğu var. Uzmanlar vatandaşları hasarlı binalara girmemeleri konusunda uyarıyor!

Acaba kuşlar gerçekten hissedebiliyorlar mı milka bugün evde yalnızdı ?

sarsıntının ilk saniyesinden itibaren inanılmaz derecede çırpınmaya başladılar. ışığı açtıktan sonra bile uzun süre kıpırdamadan kaldılar. öncesinden sallayacağını hissetmediler yanımdalardı.

sarsıntının ilk saniyesinden itibaren inanılmaz derecede çırpınmaya başladılar. ışığı açtıktan sonra bile uzun süre kıpırdamadan kaldılar. öncesinden sallayacağını hissetmediler yanımdalardı.
Bende insanlardan bir kaç saniye önce onları rahatsız ediyor diye okumuştum ama bizimkinde tık olmadı rahat adam sallanırken bile birşey olmadı

bizim kuşlar daha önce bir depremi birkaç saniye önce çırpınarak önceden hissetmişlerdi ama bu sefer ne kedim ne kuşlarım önceden hissetmedi.

Başlığın korkutucu olduğu düşüncesindeyim! Hepimize Milletimize geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun inşaallah.