Karadeniz Pet

İstanbuldan selamlar...

Mustafa Aşan

Meraklı Üye
Ben Mustafa,16 Yaşındayım.Okula biraz geç yazıldığım için 8.Sınıftayım,muhabbet kuşlarına çok büyük bir ilgim var.Sürekli olarak araştırma ihtiyacı hissederek muhabbet kuşları ile alakalı bilgileri araştırıyorum.Hatta naçizene küçük bir youtube kanalım da var.Daha önce 2 defa çift bakma,6 defa da tek kuş bakma şansını yakaladım.Hepsine de en iyi şekilde bakmama rağmen ebeveynlerimin yaptığı hatalar yüzünden kuşlarımı kaybediyorum.Zaten bir konuda bahsetmiştim bu durumdan.Hayatımı kuşlara adadım diyemem bu çok büyük bi hadsizlik olur burada kaç tane üretici,bilgili kişiler var.Onlarla aynı kefeye konulacak kadar bilgili değilim.

Ben Mustafa,16 Yaşındayım.Okula biraz geç yazıldığım için 8.Sınıftayım,muhabbet kuşlarına çok büyük bir ilgim var.Sürekli olarak araştırma ihtiyacı hissederek muhabbet kuşları ile alakalı bilgileri araştırıyorum.Hatta naçizene küçük bir youtube kanalım da var.Daha önce 2 defa çift bakma,6 defa da tek kuş bakma şansını yakaladım.Hepsine de en iyi şekilde bakmama rağmen ebeveynlerimin yaptığı hatalar yüzünden kuşlarımı kaybediyorum.Zaten bir konuda bahsetmiştim bu durumdan.Hayatımı kuşlara adadım diyemem bu çok büyük bi hadsizlik olur burada kaç tane üretici,bilgili kişiler var.Onlarla aynı kefeye konulacak kadar bilgili değilim.
Hoşgeldiniz,

İyi Forumlar.

Kardeşim hoşgeldin. Bazen ebeveynlerimiz bilmedikleri konularda kendilerince doğru olan fikirlerini empoze etmeye çalışırlar. Sen doğru bildiğin yoldan sapma. Neyi nasıl seviyorsan o şekilde yap. Bir sorun ve sıkıntı durumunda muhakkak paylaş sana yardımcı olabilelim.

Kardeşim hoşgeldin. Bazen ebeveynlerimiz bilmedikleri konularda kendilerince doğru olan fikirlerini empoze etmeye çalışırlar. Sen doğru bildiğin yoldan sapma. Neyi nasıl seviyorsan o şekilde yap. Bir sorun ve sıkıntı durumunda muhakkak paylaş sana yardımcı olabilelim
çok teşekkürler Ali abicim.Bu arada abicim demenin sakıncası varmı