Karadeniz Pet

İyi gunler, nereye baslik acacagimi bilemedim, boyle insanlardan utaniyorum sizinle paylasmk istedim

Kivim benim

Meraklı Üye
bu kadar bilgisiz insanlarin elinde bu guzel canlilarin olmasi cok uzucu elimden bisi gelmesini isterdim..

Bu konu çok tartışma götürür. Çiçekçiler kuş satıyor memlekette, yavrular kafeslerde üstüste, pis pasaklı havasız ortamlarda, geam ilgi yok, canlı hayvan bize yavru veriyor sonra mal fazlası diye elden çıkarıyoruz vs vs Kusura bakmayın bu canlılar ticari mal oldukça bu videodakiler çoğuna göre insancıl bile diyebiliriz...

Dogru diyosunuz onlar felaket durumdalar cogu canlı maalesef ama bunlar video paylasiyolar birsuru kus sahibi cocuk bunu goruyo kim bilir nasil kotu ornek oluyolardir

Aslına bakarsanız,doğada tabiki böyle yıkanmıyorlar, ama bu kuşlar doğada değiller,Salsanız sokakta yaşayamazlar,doğada büyüklerinden görerek yıkanıyorlar,ben çok kuş gördüm kuş yıkanmayı bilmiyor artık yazın suluktan yıkanmaya çalışıyorlar,saç kurutma makinesi sabunlu su abartı olmuş ama kötü bir amaçla yapmadıklarıda ortada,

ama hipoterma'dan kuşun ölmeside mümkün çok iyi yada kötü yaptıklarını şahsen söyleyemem.

Geri