Karadeniz Pet

Şeker

yk12yk12

Paylaşımcı Üye
Kuşuma normalde çay içeririm ama şekersiz bitki çayı veya bakkaldan aldığımız çay ben salondaydım kuş odamdaydı geldiğimde kuş masandaki çayı içiyodu çay sıcak değildi ama şekeriydi zararı olur mu

Sindirim sisteminde bazı problemler olabilir dikkat edin birdahakine içmemesini sağlayın. Normalde zararlı...

Çaydan bi şey olmaz ama şeker zararlı gözlemleyin birkaç gün dışkısını vs

Bu dediklerinizi zaten biliyorum adam şekere mi çaya mı zararlı demiş onu anlamadığım için sordum benim sorum kuşta büyük bir rahatsızlık yapar mı ishal falan

Bu dediklerinizi zaten biliyorum adam şekere mi çaya mı zararlı demiş onu anlamadığım için sordum benim sorum kuşta büyük bir rahatsızlık yapar mı ishal falan
Ben ne dedim zaten? Sindirim yolunda birtakım problemler olabilir şekere zararlı dedim.

Çayda kafein vardır kafein zararlıdır çok fazla içmesin.Şeker de zararlı şekerli içirmemeye çalışın.

Normal çay zararlı olabilir. Idrar söktürücü özelliği vardır, dehidrasyona ve kabızlığa sebep olabilir.

Sn. Canan Karatay'in dedigi gibi " seker en tatli zehirdir ", bizlerin bile uzak durmasi lazim.

Geri