Karadeniz Pet

1,5 aylık Monk bebeği aldım Besleme hakkında soru

levent5050

Meraklı Üye
Selam arkadaşlar, başlıktada belirttiğim üzere 1,5 aylık bebek monk aldım el ile besliyorum sorum şöyle.
Aldığım adam günde 2 defa 6ml şırınga yani toplam 12ml mama vermemi söyledi fakat başka bi üretici günde 3 defa 10ml yani toplam 30ml vermemi söyledi. Kuş hep mama istiyor.

Doğru olan günde kaç defa ve kaç ml vermeliyim.? Monk beslemede Tecrübeli abileredir sorum.

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Selam arkadaşlar, başlıktada belirttiğim üzere 1,5 aylık bebek monk aldım el ile besliyorum sorum şöyle.
Aldığım adam günde 2 defa 6ml şırınga yani toplam 12ml mama vermemi söyledi fakat başka bi üretici günde 3 defa 10ml yani toplam 30ml vermemi söyledi. Kuş hep mama istiyor.

Doğru olan günde kaç defa ve kaç ml vermeliyim.? Monk beslemede Tecrübeli abileredir sorum.

Sorunuza cevap veremeyeceğim malesef ama kuşunuzu çok merak ettim. Ben monk papağanlarını seviyorum. Mümkünse fotoğrafına bakabilir miyiz? :)

Sorunuza cevap veremeyeceğim malesef ama kuşunuzu çok merak ettim. Ben monk papağanlarını seviyorum. Mümkünse fotoğrafına bakabilir miyiz? :)
Tabiiki :)
3f3eb992c1a8a094e583b01da796100b.jpg

Tabiiki :)
3f3eb992c1a8a094e583b01da796100b.jpg

Bende bisey sorayım size
Merhaba..
Ben de monk sahiplenmek üzereyim.. Yanliz merak ettiğim bir konu var gurultucu bir papağan mi? Çok gürültü ses yapıyor mu bilgi verebilirmisiniz?

Birde kakasi nasıl? Muhabbet ve forpus gibi kuru mu yoksa cıvık sulu kaka mı yapıyor?

Geri