Karadeniz Pet

1.5 aylik kus yumurtlama

c uma

Meraklı Üye
Kolay gelsin arkadaşlar..
Bnim bir çiftinden 5 yavru oldu en büyüğü 1.5 aylik. Anne ve baba kavga ettiği için anneyi ayırdım. Üsteki yalnız erkeğin yanına aldım diğer gun yumurtlamış. Bu güzel haber ama 1.5 aylik muhabbet kuşum babasıyla çiftleşirken gördüm ve yuvayı düzenlemiş kuş. Şuan yuvada yarıyı daha 1.5 aylik

Yumurta olur mu ? Olursa yumurtada sorun olur mu

Rahmetli Kemal Sunal'ın korkusuz korkak filmindeki doktor sahnesi aklıma geldi. "Tıbba hakaret, doktorluğa ihanet bu" diyordu doktor :D
1,5 aylık kuşun yumurta yapması da bunun gibi bir şey. Dosyalar karışmış olmasın :D

Kardeş 4 yıldır 5 çift besliyorum. 3 aylik kuş bile yumurtlama fotoları var bu forum da

5 aylık bir kuşun yumurtladığını yazmıştı birisi ama forumda oyle bir şeye rastlamadım. Konuyu merak ettim linkini gönderebilir misiniz?
Ergenliğe girmeden yumurtlama olanağı yok. Mutlaka ya bir yanlışlık ya da olağan dışı bir durum vardır

5 aylık bir kuşun yumurtladığını yazmıştı birisi ama forumda oyle bir şeye rastlamadım. Konuyu merak ettim linkini gönderebilir misiniz?
Ergenliğe girmeden yumurtlama olanağı yok. Mutlaka ya bir yanlışlık ya da olağan dışı bir durum vardır
Bulursam gönderirim. Ama inanamamıştık zaten ve yavrularınıda beslerken çekmiş atmis

Geri