Karadeniz Pet

1 aydır ötmüyor,uçamıyor,kanatları titriyor

Emreeee33

Yeni Üye
Benim 6 aylık bir muhabbet kusum var 1 aydır ötmüyor,uçamıyor,kanatları titriyor ve her fırsatta uyuyor lütfen sorun ne?yardim edin:(:(

Resim paylasabilir misin? Dışkısıni ve kuşun resmini

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20170122_125733.jpg
Resimlerini atıyorum

Benimki üşüttüğünde kanadı sarkmış uçamıyordu. Sizinki normal gibi göründü gözüme.

Gayet normal sağlıklı duruyor. Uçtuğu zaman düşüyor mu nasıl oluyor. Bunun dışında hapşırık felan varmı?

Birde kuş sesi açın netten uzaktan bi dinletin tepkisi nasıl olacak.

Taze sebze meyve yedirin. 1cay kaşığı kadar tarçın kullanarak mama yapın. Suyuna vitamin takviyesi uygulayin. 1hafta vitamin. 2gün yumurta maması günlük taze sebze meyve. Onun içinde 1dal maydanoza limon sıkın yukardan sarkitin bugun. Yarın elma rendeleyip verip mama kabında. Diger gun mama kabina 1dilim portakal koyun o şekilde uygulayın. Düzelir inşallah. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim bugün mama yapmayı deneyeceğim ama meyve ve sebzeden korkuyor yanına yaklasmıyor vitamin olarakta normal insanların kullandığı vitaminden kullanıyorum meyve ve sebze konusu biraz sıkıntılı...

Teşekkür ederim bugün mama yapmayı deneyeceğim ama meyve ve sebzeden korkuyor yanına yaklasmıyor vitamin olarakta normal insanların kullandığı vitaminden kullanıyorum meyve ve sebze konusu biraz sıkıntılı...
İnsan vitamini nasıl yani? Kuşlar için petshoplarda rahat bulabilirsin vitamin onlardan kullanmalısın. Meyve sebzeyide bütün olarak değil mama kabında sunarsan rahatlıkla yiyecektir

Lütfen konu başlıklarını 'Yardım' şeklinde değil de daha açıklayıcı olarak açmaya dikkat edelim.

Hapşırık varsa ve nefes alırken zorlanma kuyruk sallama varsa kuşu sabit 30 derecede tutmaya çalışın ve suyuna yarım suluğa bir mercimek tanesi kadar Neo teramisin + Probiyotik katın. Meyveyle sebzeyle yol alamazsınız.

Geri