Karadeniz Pet

1 Hafta Tatile Gideceğim Kuşum Depresyona Girer Mi?

aysnrbarsk

Yeni Üye
26 Haziran'da 1 hafta tatile gideceğim kuşumu anneanneme bırakacağım anneannemle birbirlerini çok seviyorlar ama korkuyorum depresyona girmesinden yanımda götüremiyorum devremülk sahibi eve hayvan almıyor budoyla gideceğiz bebeğim oralarda ziyan olsun istemiyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Anneannenizle arası iyiyse bir müddet daha iyi olur kuşunuz için, sürekli ilgilenilirse ciddi bişey olacağını sanmıyorum, geldiğinizde fazla ilgi gösterin ki küsmesin size

eskiden ablamın kuşu bizde 2-3 hafta bile kalıyordu sürekli konuşup sevdiği yiyecekleri verince bir sıkıntı olmamıştı

Mrb benim iki kuşum var birini 1yıl önce aldım diğeride 6-7ay oldu bu kuşları üreticiye versem (satmıyor sadece üretiyor) depresyona girip ölürlermi başka kuşlarda olucak yanlarında

Anneannenizi iyice tembihleyin. Hava akımında olmasın kafesin yeri. Yemleri ayarlayın. Suluğu en kötü 2 günde 1 defa yıkamasını söyleyin, çeşme suyu koymamasını tembihleyin. Gün içinde hiç ilgilenemese bile 10 15 dakika konuşsa yeter bence 1 haftalık.

Geri