Karadeniz Pet

13. günlük Yavru Bacakları Çarpık mı ? (Videolu)

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhabalar arkadaşlar yavrumuz 13. gününde gün geçtikçe dikkat etmeye çalışıyorum yuvalıkta talaş var fakat anne çok hareketli bir arkadaş olduğu için üstüne oturabiliyor yavrucağın önceki yavrulardan 1 tanesini geç farkettim video ya da çektim resimleride var henuz güç alamaz biliyorum ama ön bir gözlem yapsanız acaba çarpık olacak mı olmayacak mı yürüyüşüne de bakınca anlıcanızı umuyorum 20 günü geçince çok geç oluyor

https://www.youtube.com/watch?v=cCeaHIRKILE&feature=youtu.be

8Q7D2Q.jpg

7PrMX5.jpg

3PnYYA.jpg

Son düzenleme:
Evet maalesef çarpık, benimde böyle bir mübişim var fakat oda yaklaşık 15 günlük olduğu için henüz müdahale edemiyorum. Ne kadar erken müdahale edersen kurtarma şansın o kadar yüksek olur ben bir kaç gün içerisinde tedaviye başlayacağım.

Evet maalesef çarpık, benimde böyle bir mübişim var fakat oda yaklaşık 15 günlük olduğu için henüz müdahale edemiyorum. Ne kadar erken müdahale edersen kurtarma şansın o kadar yüksek olur ben bir kaç gün içerisinde tedaviye başlayacağım.

bende başlıyım yarın o halde makyaj süngerini atmadm bilerek başıma gelir diye umarım kurtarırım kaç tutmayı düşünüyorsun tedaviyi

bende başlıyım yarın o halde makyaj süngerini atmadm bilerek başıma gelir diye umarım kurtarırım kaç tutmayı düşünüyorsun tedaviyi

Minimum 10 gün tutacam tedaviyi, makyaj süngeri benim mübişe çok geliyor bu nedenle kendine yapışan bantlar mevcut ondan kullanmayı düşünüyorum.

eline alınca bacaklarını altına topluyorsa sorun yok demektir.
Bir fotoğrafta sağ, diğer fotoğrafta sol ayağı açık görünüyor.
Her ayağı açık olana çarpık bacak demeyelim.
Tamam hocam gunduz eldiven takip bi daha denicem cok elime almadim eldiven yok diye

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eldivenlik bir durum yok. Eline alabilirsin. Ayaklarını içeri doğru toplayabiliyorsa çarpık bacak değildir.

Yavruyu dediğiniz gibi baktum ayakları üzerinde duruyor zaten talaş kullandım bu sefer anne de dışarı atmadı talaşları ayyakları kaymıyor ikiside düzgün duruyor şuan gövde üzerinde durmuyor önceki gövde üzerinde çarpıktı resmen

malesef çarpık bacak plastik veya ahşap folluk kullanırsanız bu tür sıkıntılar azalmış olur geçmiş olsn

Yavruyu dediğiniz gibi baktum ayakları üzerinde duruyor zaten talaş kullandım bu sefer anne de dışarı atmadı talaşları ayyakları kaymıyor ikiside düzgün duruyor şuan gövde üzerinde durmuyor önceki gövde üzerinde çarpıktı resmen

Ayaklarını toplayabiliyorsa korkacak bir şey yok o zaman kendi kendini toparlar.

[MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] Resmi bana yollamadan düzeltmişsin ;) Güzel olmuş :)

Son düzenleme:
Geri