Karadeniz Pet

18 günlük muhabbet kuşum alışamadı

rangelov

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 18 gün önce aldığım muhabbet kuşum Cevat geldiği günden beri bana alışamadı kafesten çıkaramıyorum ya kaçıyor yada elimi ısırıyor daha ilk kuş deneyimim lütfen yardımcı olun aşşağıya video atacağım izlerseniz sevinirim.

çok üsteliyorsunuz , birde el hareketleriniz daha yavaş olmalı , biraz geri çekip tepkisine göre yaklaştırmalısınız

Bu sitede kus nasıl alistiralacagi ile ilgili ayrıntılı yazılar var bi araştır istersen aşama aşama nasıl davranılması gerektiğinden bahsedilmis

Bu arada bi şeyi yapmak istemiyorsa bırakın ustelediginizde ters teper ve daha çok kaçar mesela çok yavaş hareketlerle tatlı dille parmaginizi yaklastirin kactigi an geri çekin zaman geçtikten sonra yine deneyineger tekrar kaciyosa bi bucuk iki hafta hiç parmaginizi sokmayın kafese, hafta içinde güzel sözler söyleyin sohbet edinguvenini kazanırsınız sonra yavas hareketlerle parmaginizi sokun ve bekleyin zorlamayın kusu
Sabredin hemen hop diye alismaz size

Bu sitede kus nasıl alistiralacagi ile ilgili ayrıntılı yazılar var bi araştır istersen aşama aşama nasıl davranılması gerektiğinden bahsedilmis

Bu arada bi şeyi yapmak istemiyorsa bırakın ustelediginizde ters teper ve daha çok kaçar mesela çok yavaş hareketlerle tatlı dille parmaginizi yaklastirin kactigi an geri çekin zaman geçtikten sonra yine deneyineger tekrar kaciyosa bi bucuk iki hafta hiç parmaginizi sokmayın kafese, hafta içinde güzel sözler söyleyin sohbet edinguvenini kazanırsınız sonra yavas hareketlerle parmaginizi sokun ve bekleyin zorlamayın kusu
Sabredin hemen hop diye alismaz size
gitar bile çalıyorum kuşa ama baya oldu salamadım daha dediklerinizi yapacağım bakalım hayırlısı

Geri